Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Ako šikovne a bezpečne odomknúť vchodové dvere na diaľku?

Inteligentné technológie dnes používa približne štvrtina tuzemských domácností a ďalšia štvrtina o nich uvažuje. Najčastejšie od nich užívatelia očakávajú schopnosť zabezpečenia, zvýšenie vlastného pohodlia a moderný dizajn. A presne to ponúka nový motorický zámok Doorlock od Somfy, ktorý sa hodí takmer na všetky typy dverí a ktorý môžete ovládať odkiaľkoľvek, čím posúvate hranice komfortu svojho bývania na novú úroveň.

DoorLock – zdieľanie prístupu kedykoľvek a odkiaľkoľvek

Hlavnou prednosťou motorického zámku je možnosť dostať sa domov kedykoľvek bez kľúčov. To ocenia väčšinou zábudlivci, ale aj rodičia, ktorí môžu na diaľku skontrolovať, či je zamknuté, a seniori, pre ktorých býva dôležité najmä veľmi jednoduché ovládanie produktu.

Motorický zámok je tiež veľmi praktickým nástrojom v prípade, že prenajímate nehnuteľnosť a chcete ju sprístupniť na diaľku a na obmedzený čas – vďaka čítačke čipov a PIN klávesnici totiž môžete na diaľku vygenerovať a zaktivovať (či deaktivovať) PIN kód na prístup do nehnuteľnosti a zároveň nastaviť jeho platnosť. Alebo môžete využiť tzv. „offline“ kľúčenky. V rámci jedného účtu možno vlastniť až 20 čipov, kariet či kľúčeniek, pričom možný počet užívateľov účtu je tiež 20.

Somfy Doorlock je v neposlednom rade aj vysoko kvalitným zabezpečovacím prvkom, pretože jeho úroveň zabezpečenia je zhodná so štandardmi šifrovania bankových dát.

Medzi hlavné výhody Somfy Doorlock teda patrí: 

– diaľkové ovládanie zámku cez smartfón vrátane pridania alebo odstránenia užívateľa,

– inštalácia bez vŕtania a úprav dverí,

– história každej aktivácie zámku,

– batériové napájanie,

– vysoko bezpečný motorický zámok,

– možnosť prepojenia so systémom riadenia inteligentnej domácnosti Tahoma.

Pozrite sa na produktové video TU

Viac nájdete na www.somfy.sk.

Pridané 25. sep 2018  •  Páči sa mi to
pr_clanok  
Pridané 25. sep 2018