Na to, aby vám stôl počas vianočného obdobia zdobil skvostný adventný veniec nepotrebujete pochodiť kilometre v luxusných či vychytaných obchodoch a obetovať polovicu výplaty :) Na vytvorenie pekného adventného venca máte všetko potrebné najväčšou pravdepodobnosťou už dávno doma :) alebo vonku na ulici.

Recept na krásny a originálny adventný veniec:

INGREDIENCIE:
dobrý nápad
šikovné ruky
tvorivá nálada
pomôcky pre tvorilky (nožnice, lepidlo, lepiaca guma, tavná pištoľ, špajle, kliešte, drôt, korálky, stuhy, flitre, baliaci papier...)
domáce poklady (polievková misa, stará naberačka, cukornička po babičke, etažér na zákusky, misa na ovocie, debničky z jabĺčok...)
staré zásoby vianočných ozdôb a dekorácií
dary prírody (zaujímavé halúzky, mach, orechy, šípky, bobuľky, kamienky, slama...)

Motto: "Fantázii sa medze nekladú :) "

POSTUP:
Základom je presnoriť skrinky, pivnice, povaly, kredence a nájsť pekný základ pre advenťák - ak bude v nádobe, tak vhodnú originálnu nádobu, ak bude vencoidný, tak si urobiť príp. kúpiť ten správny základ. Povinne absolvovať prechádku po parku či v lese a pozbierať všetko pekné, čo príroda dala. Získať dobrý nápad - uvariť si voňavý čajík, pustiť si príjemné melódie, zachumliť sa do deky a pozrieť si tento album :-D :-D A pustiť sa do tvorenia ako o dušu. Jednoduché :) Želám veľa zdaru.