Aké je najlepšie 7-miestne auto (2015+) ?

Zobraz úvodný príspevok
S akým 7-miestnym autom ste spokojný? Hľadáme modely od roku 2015 vyššie. Poraďte z vlastných skúseností. Ďakujem
Odpovedať
1
2
@kofolka45 sesternica má 4 deti a v lete s ním dali 70 dňový trip po Európe. Tak asi v pohode.
Odpovedať
@kofolka45 predtým mali Zafiru a tá bola malá.
Odpovedať
Profilova fotka
@kofolka45 Dobry den, my sme momentalne kupili VW Sharan rocnik 2016, 7-miestne, nakolko mame 4 deti. Akurat predavame nase 7-miestne VW Touran, maximalna spokojnost aj s nim. Keby sa nam nenarodilo 4-te tak auto nememine. Ked sme vyberali auto, tak sme isli jednoznacke do VW a hlavne rocnik po 2016. Predtym sme mali 7-miestu Zafiru, len ta nemala plnohodnote 3 sedadla vzadu. Touran ma plnohodnote a dokonca aj s isofixom. Ma nizku spotrebu, teraz co mame Sharana tak ma o 2,0 litre vyssiu. Sedacky sa vytiahnu velmi jednoducho v kufri. My še sa s Touranom uplne v pohode zbalili aj do Chorvatska na dovolenku. Ak by ste chceli poslem Vam v sprave inzerat co mame k Touranovi. Je to rocnik 2016,190tis km najazdenych (inak sme kupili Sharana tiez 190tis km a aj rocnaky rocnik 😂-pokracujeme akoby dalej), mame k Touranu nove letne gumy a zimne asi 2-rocne, novu bateriu sme dali. Ak Vaˇ teda mozem odporucit Touran alebo Sharan/Sest Alhamba (ten isty zavod ich vyraba)
Odpovedať
Mam moznost jazdit sharan aj xc90, volvo je paradne, ale co sa tyka miesta, nema na sharana sancu.
Odpovedať
@ivka_marek touran ma podla mna jednu chybu a to sedenie vzadu, aspon teda podla mna, podla mojej skusenosti, nechcel by som tam sediet na nejaku dlhu cestu, pripada mi to ako sedenie v lavici 🙂
Odpovedať
kedysi sme mali alhambru a musim povedat, ze to bolo velmi pohodlne sedenie aj v tej 7 miestnej verzii
Odpovedať
@jamur sharan alebo alhambra je podľa mňa pri takomto hľadaní to najlepšie. Mali sme požičané aj jedno aj druhé, keď sme na dovolenku išli a to bola paráda. Aj komfort dobrý, aj sme sa viacerí zmestili.
Odpovedať
Profilova fotka
Mali sme Ford Galaxy, 7 miestne, bolo to fajn, ked sme niekam isli. Dobre sa sedelo aj vzadu, co som bola milo prekvapena, ze ked som tam sedela, tak som nebola dolamana.
Odpovedať
Profilova fotka
Mercedes GL
Odpovedať
Keby stačilo 6 miest tak napr. Fiat Multipla... Výhoda je že keby ste ho nechali aj otvorené a s klúčikmi v zapalovaní tak vám ho aj tak nikto neukradne 😉
Odpovedať
Profilova fotka
My mame Mitsubishi Outlander uz treti rok a za nas super. No najprv moj muz uvazoval nad Fiat Multipla, ale vravim mu, ze ak toto kupi, tak radsej budem realne chodit MHD. 😄
Odpovedať
@kofolka45 Môj prvý typ z vlastnej skúsenosti: Jazdené alebo nové Citroen Grand C4 Spacetourer 7 miestny - v druhom rade 3 plnohodnotné sedčky s isofixom - ak jazdíte kratšie vzdialenosti 1.2 Puretech 96kW - ak jazdíte viac resp. dlhšie trasy tak 1.5 BlueHdi. 96kW Najlepšie s automatom s hydrodynamickým meničom čo je o triedu spoľahlivejšie a lacnejšie na údržbu ako nejaké dvojspojkové DSG. Alebo druhý typ Hyundai STARIA Žiadne komické SUV vám nedá ten reálny priestor a vzdušnosť ako poctivé rodinné MPV
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mirfren nam sa sedelo dobre, aj v kufri a to sme aj dlhe trasy davali. Ale tak my sme tak do 175cm vsetci
Odpovedať
@antoni_sk akoze nevyzera bohviejako, ale co sa tyka vozenia, tak je to dobra volba, my sme ho mali pozicane, od znamych a tie tri sedacky vpredu to bola parada 😉
Odpovedať
@sousedekovci89 dobrá poznámka. Hlavne potom niekto porovnala chrash test z roku 2015 a z roku 2023 a mysli si, ze tam su rovnake kritéria na známku 😄
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
my sme pred vyse rokom kupovali toyotu proace city verso, 7miestna predlzena verzia a spokojnost 🙂
Odpovedať
@dorali Nie je to náhodou auto vyvýjané PSA s ich motorom a toyota si len na to dala "nálepku" a predáva to ako ich?
Odpovedať
@peter977 ano 🤷
Odpovedať
My sme teraz kupili 9 miestne,Renault trafic,a 7cku mitsubishi predavame.Ale raz ked sa vratime k 7,ze uz tak velke auto potrebovat nebudeme tak sa vratime zase k mitsubishi.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?