Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Inzerát je expirovaný.

(od 24. Novembra 2016)

Zmaž

Vila Pod Bánošom - NOVÝ TOVAR


pbprojektokres Trnava 0 inzerátov
Bez hodnotenia

Cena projektu (s DPH): 690.00 EUR (20 786,94 Sk)
Popis projektu:
Projekt tohto rodinného domu bol vypracovaný na základe individuálnej objednávky. Bol navrhnutý ako samostatne stojaci nepodpivničený objekt s dvoma nadzemnými podlažiami. Parkovanie vozidiel je navrhnuté pod vyloženou konštrukciou 2 podlažia a pred objektom rodinného domu. Poschodie rodinného domu slúži k bývaniu 4-6 člennej rodiny a prízemie ako privátna tanečná sála s potrebným sociálnym a hygienickým zázemím.
Navrhovaný je dvojpodlažný rodinný dom „Vila JFd“ bez podpivničenia zastrešený pultovou strechou v sklone 5°, resp. 1,5°.
Prízemie domu je vyvýšené nad terén z dôvodu zabránenia vnikaniu stekajúcej vody v prípade výdatných zrážok do objektu. Do objektu rodinného domu sa vstupuje chodníkom a bezbariérovo vyrovnávacou rampou - vyspádovanou plochou určenou na parkovanie vozidiel. Zároveň je prostredníctvom exteriérovej rampy so sklonom 14° umožnený bezbariérový prístup aj na poschodie a do záhrady nachádzajúcej sa vyššie v kopci.
Závetrie hlavného vstupu do objektu je vytvorené výrazným presahom obytnej časti poschodia, čo zároveň poskytuje aj kryté státie pre dva automobily. Hmota vonkajšieho skladu (bicykle, kosačka...) vytvára svojou prednou stenou oporu pre ukotvenie priehradového nosníka podopierajúceho časť poschodia. Na opačnej strane takúto funkciu (okrem výrazného kompozičného akcentu) spĺňa dvojica stĺpov. Prekryté dva hlavné vstupy do objektu (na prízemie aj na poschodie) sú orientované na severozápad.
Prízemie objektu pozostáva z privátnej tanečnej sály (zapustenej hlbšie do terénu) s potrebným sociálno-hygienickým zázemím. Nachádzajú sa tu nasledovné priestory: Vstupný foyer (pult s administratívno-obslužnou funkciou a pohodlné posedenie) s vyrovnávacím schodiskom, dve separátne sociálne zariadenia pre mužov a ženy pozostávajúce zo šatníka, sprchového boxu, umývadla a WC kóje. Priechodný foyer spája aj menšie zádverie s oddelenou hosťovskou šatňou s botníkom, ktorý slúži na pohodlné odkladanie šatstva a obuvi hosťom, ktorí vystúpia jednoramenným priamočiarym schodiskom na poschodie. Plošne najväčšiu časť prízemia zaberá privátna tanečná sála, ktorá bude okrem umelého osvetlenia presvetlená aj dvojicou svetlovodov a tiež svetlíkom osvetľovacej a vetracej šachty (tzv. anglický dvorček). Pod ustúpenou arkádou je vytvorený priestor na posedenie pre tanečné páry (taktiež aj foto-galériu), pre samoobslužný minibar a sklad nachádzajúci sa prevažne pod schodiskom vedúcim na poschodie.
Celé poschodie slúži súkromným potrebám rodiny majiteľa objektu. Nachádzajú sa tu nasledovné priestory: a) zóna vstupná so schodiskom, bočný vchod z JZ strany, schodisková hala, sklad a WC hostí, b) zóna denná – spoločenská zahŕňa salónik (alt. zimnú záhradu), obývaciu izbu s krbom, krytú terasu, kuchyňu s jedálňou a špajzu, c) zóna súkromno - odpočinková......

Celková úžitková plocha: 465,57m2
Zastavaná plocha (vrátane spevnených plôch): 307,80m2

26. okt 2016
Zobrazení: 338  •  Záujemcov: momentálne žiadny
690 
Vila Pod Bánošom, Vila Pod Bánošom, Vila Pod Bánošom, Vila Pod Bánošom,
 

Napíš predávajúcemu priamo tu:

Nezabudni na pozdrav a slová: "Prosím" a "Ďakujem"
Ak chceš reagovať ako prihlásený zadaj aj login a heslo...
Tvoje meno a priezvisko
Email
 
Podmienky predaja užívateľa pbprojekt
pbprojekt nemá vyplnené podmienky predaja.
Vila Pod Bánošom,
Vila Pod Bánošom,
Vila Pod Bánošom,
Vila Pod Bánošom,