Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Inzerát je expirovaný.

(od 24. Novembra 2016)

Zmaž

RD Prašník - NOVÝ TOVAR


pbprojektokres Trnava 0 inzerátov
Bez hodnotenia

odinný dom slúži k bývaniu 4 člennej rodiny. Objekt rodinného domu s integrovanou garážou „Bungalov Prašník 2014“ bude postavený podľa individuálneho zadania a špecifických požiadaviek objednávateľa súčasnou technológiou a z materiálov dostupných na našom stavebnom trhu. Tvarom, hmotou a farebnosťou povrchových úprav sa dizajnovo zosúladí s prostredím už zrealizovaných nehnuteľností v lokalite určenej na individuálnu výstavbu rodinných domov. Garážový prístrešok bude realizovaný až v neskoršom období. Priestor pred integrovanou garážou umožňuje státie pre ďalšie dva automobily. Výstavba rodinného domu bude v súlade s územným plánom (viď. stavba RD a garážového prístrešku v dvoch etapách podľa záväzných regulatívov ÚP), pričom takto rešpektuje všetky podmienky nim určené. Lokalita je určená k výstavbe samostatne stojacich rodinných domov.

CHARAKTERISTIKA STAVBY. DISPOZIČNÉ A ARCHITEKTONICKÉ RIEŠENIE :

Navrhovaná novostavba rodinného domu „Bungalov Prašník 2014“ bude samostatne stojaci jednopodlažný objekt s integrovanou garážou zastrešený valbovou strechou v sklone 20°, bez podpivničenia.
Hlavný vstup aj vjazd na pozemok stavebníka je z JV strany pozemku cez mostík ponad potok z miestnej prístupovej komunikácie. Prístup do vstupnej zóny objektu povedie po vnútornej komunikácii pozemku tvaru „S“. Pri brehu potoku cca 6m od mostíku bude v druhej etape vybudovaný garážový prístrešok.
Hlavný vstup do objektu rodinného domu je navrhnutý pod ustúpeným krytým závetrím vyvýšeným nad upravený terén o tri vyrovnávacie stupne. Oblúkovitý portál nad vstupom je ako akcent doplnený po oboch stranách schodiska hranolovitými stupňami pre umiestnenie dekoratívnej zelene. Podobný motív je aj pri susediacej integrovanej garáži (viď. vizualizácie). Ďalší vedľajší vstup do objektu sa nachádza na JZ strane pri nekrytej terase s polkruhovitým segmentovým schodiskom.
Priestranné zádverie má dostatok odkladacieho priestoru (roll-door šatník a odvetrávaný botník). Zo zádveria sa vchádza do vstupnej haly a taktiež do vstavanej garáže. Časť haly prináleží do dennej zóny a časť oddelená priečkou tvaru „U“ do súkromno-odpočinkovej zóny. Zalomená priečka ukrýva vstavaný šatník alebo odkladací priestor iného charakteru. Širokými posuvnými alebo skladacími dverami je hala presvetlená cez kuchyňu s jedálňou. Komora ako zásobáreň poskytuje dostatok potrebnej úložnej plochy. Má prirodzené vetranie i osvetlenie. Centrom dennej zóny je priestranná obývacia izba s krbom a dvomi terasami. Terasa orientovaná na JV stranu je navrhnutá ako krytá a terasa orientovaná na JZ stranu je nekrytá. Obe poskytujú oddychujúcemu tie najlepšie výhľady do okolia.
Charakteristika (technické informácie)
Celková úžitková plocha: 146,85
Celková obytná plocha: 87,70
Zastavaná plocha: 203,71 (bez terasy)
Výška hrebeňa strechy od +-0,0: 5,07

26. okt 2016
Zobrazení: 266  •  Záujemcov: momentálne žiadny
250 
RD Prašník, RD Prašník, RD Prašník, RD Prašník,
 

Napíš predávajúcemu priamo tu:

Nezabudni na pozdrav a slová: "Prosím" a "Ďakujem"
Ak chceš reagovať ako prihlásený zadaj aj login a heslo...
Tvoje meno a priezvisko
Email
 
Podmienky predaja užívateľa pbprojekt
pbprojekt nemá vyplnené podmienky predaja.
RD Prašník,
RD Prašník,
RD Prašník,
RD Prašník,