Odporúčame: Mojasvadba.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz Mojdom.sk

Inzerát je expirovaný.

(od 24. Novembra 2016)

Zmaž

Bungalov Dominik 2013 - NOVÝ TOVAR


pbprojektokres Trnava 0 inzerátov
Bez hodnotenia

Cena projektu (s DPH): 690.00 EUR (20 786,94 Sk)
poznámka k cene: Uvádzaná cena sa vzťahuje k stupňu architektonická štúdia. Projekt na stavebné povolenie bez zmien bude vypracovaný do 7 týždňov (cena 5 paré 2890 Euro.) Cena domových prípojok IS a osadenie objektov SO-01 a SO-02 podľa konkrétnej situácie... dohodou.
Popis projektu:
CHARAKTERISTIKA STAVBY. DISPOZIČNÉ A ARCHITEKTONICKÉ RIEŠENIE
Prízemie domu je vyvýšené nad terén z dôvodu zabránenia vnikaniu stekajúcej vody v prípade výdatných zrážok do objektu.
Do objektu rodinného domu (SO-01) sa vstupuje chodníkom a bezbariérovo vyrovnávacou rampou - vyspádovanou plochou spoločne aj do samostatne stojacej garáže (SO-02). Relatívna výšková úroveň podláh rodinného domu a garáže je -1,000m (plynulý bezbariérový prechod so spádom 5°). Závetrie prekrývajúce hlavný vstup do domu je „previazané“ s odstupňovanou presklenou pergolou spájajúcou garáž s prístreškom. Je orientované na juhovýchod. Zádverie objektu je dostatočne nadimenzované na pohodlné odkladanie šatstva a obuvi. Primerane veľký samostatný hosťovský šatník s prirodzeným vetraním sa nachádza priamo pri vstupných dverách zádveria. Zo vstupnej haly s centrálnym zmiešanočiarym schodiskom je navrhnutý prístup do nasledovných miestností prízemia: kuchyne s domácim barom so vstupom do komory (zásobárne), obývacej miestnosti s obojstranným krbom a jedálenským kútom, umyvárne a samostatného hosťovského WC, technickej miestnosti (kotol, zásobník TÚV, automatická pračka, dvojdrez, sušiareň...) a predsiene. Z predsiene osvetlenej stenovým svetlíkom cez pracovňu je navrhnutý prístup do spálne rodičov, pracovne a kúpeľne s WC. Zo spálne je navrhnutý prístup do priestranného šatníka. Medzi kúpeľňu a severozápadnú terasu je „vložený“ sektor určený na relax – odpočiváreň s wirpoolom a sauna. V juhozápadnom nároží sa nachádza zimná záhrada, ktorá opticky čiastočne oddeľuje obývaciu miestnosť od jedálne..........
Obmurovka s kontajnermi domového odpadu a zabudované združené meracie zariadenie, kamera na video-záznamník (vrátnik), zvonček, schránky na poštu, pre donášku a pod. sa nachádzajú na JV rohu pozemku pri hlavnom vstupe, resp. vjazde na pozemok pri posuvnou bráne (viď. arch. situácia). Pás zelene bude oddeľovať nájazdovú terénnu rampu od chodníka hlavného vstupu na pozemok stavebníka.
Idea záhradných a terénnych úprav je naznačená v architektonickej situácii a čiastočne aj v pôdoryse prízemia a vizualizáciách exteriéru.
Celková úžitková plocha: RD:277,75m2 (G+prístr.:73,90m2)

26. okt 2016
Zobrazení: 605  •  Záujemcov: momentálne žiadny
690 
Bungalov Dominik 2013, Bungalov Dominik 2013, Bungalov Dominik 2013, Bungalov Dominik 2013,
 

Napíš predávajúcemu priamo tu:

Nezabudni na pozdrav a slová: "Prosím" a "Ďakujem"
Ak chceš reagovať ako prihlásený zadaj aj login a heslo...
Tvoje meno a priezvisko
Email
 
Podmienky predaja užívateľa pbprojekt
pbprojekt nemá vyplnené podmienky predaja.
Bungalov Dominik 2013,
Bungalov Dominik 2013,
Bungalov Dominik 2013,
Bungalov Dominik 2013,