Peletový gril Family Time

Nový tovar
13. jan 2021
0
7

Ide o klasický peletový gril v atraktívnom dizajnovom prevedení s komínkom a odkladacou plochou . Ako ostatné peletové grily funguje tak, že vo vnútri grilovacej komory je horák, do ktorého ústí elektrický zapaľovač, ktorý se rozžeraví a zapáli prvé pelety .
Taktiež je v telese grilu prívodná trubica s podávačom peliet , ktorý v závislosti na nastavenom stupni posúva do horáku požadované množstvo peliet.
Zároveň cez tento plechový tunel prúdi vzduch tlačený ventilátorom a rozfukává tak v horáku žiar z peliet, aby sa dosiahlo požadovanej teploty a aby sa súčasne žiar alebo dym z ohňa ďalej šířil grilovacou komorou.
Nad horákom je takmer cez celú plochu grilu umiestnený špeciálny nerezový plech (ktorý plní aj funkciu odvodu odkapávajúcej štiav a tuku z grilovacej komory do zaveseného kyblíku), ktorý nahrieva a ďalej rovnomerne distribuuje teplo smerom hore ku grilovacím roštom.
Nad týmto plechom (deflektorom) sú 2 základné grilovacie rošty a nad ními ďalší s menším rozmerom. Pečenie potom prebieha horkým vzduchom/dymom vznikajúcim z naozaj čistého dreva/peliet.
Na ľavej strane je na grilu osadená násypka (zásobník) na pelety, Ako palivo sa používajú vždy jed100% drevrné pelety (alebo peletové zmesi z viacerých drevin ) určené pre peletové grily.
Na zásobníku je umiestnení kontrolný panel ,ktorý slúži na spustenie grilu a tlačidlá , ktorým sa nastavuje teplota vnútri (volia sa prednastavené hodnoty ). Na displeji sa zobrazuje aktuálna teplota v grilu. Rozsah nastaviteľnej teploty je 70 - 230 ° C. Teplota vnútri grilu je potom závislá na teplote okolitého prostredia, príp. vetra, a pod.
Pre grilovanie počas chladného počasia (jeseň,zima) doporučujeme použiť tepelno-izolačný poťah, ktorý zvrchu chráni grilovaciu komoru a znižuje tak spotrebu peliet a vedie k eliminácii výkyvov teploty v grilu vplyvom prípadného veterného počasia.
Peletové grily všeobecne sú ideálne pre nepriame grilovanie pri nízkej i vysokej teplote a sú priam predurčené pre barbecue.
Parametre :
Hmotnosť: 57 kg
Rozmer mm (dxvxš): 1070x1250x570
Nepremokavý obal,
Žiaruvzdorná oceľová mriežka s povrchovou úpravou
Grilovacia spodná mriežka 2 x 300x500 mm ,vrchná mriežka 250x600mm
Teplotný rozsah 70 - 230 stupňov C,
Zabudovaný teplotný senzor
Digitálny regulátor teploty
Teplomer
Bočný panel
Pripojiteľná sonda pre meranie vnútornej teploty mäsa

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Používateľ nemá vyplnený popis a pravidlá.