Umývadlo stojace na dosku Colibrí

Nový tovar
2. jún 2021
0
11

Umývadlo stojace na dosku Colibrí je zdobené ručne maľovanými kolibríkmi.

Kolibríky sú symbolom radosti a lásky. Majú dar liečiť svetlom, ktoré im vychádza z úst. Je to vtáčik, zrastovo najmenší, ktorý vie počas lietania zastaviť a svojím pohybom vykresľuje číslicu 8, ktorá značí nekonečno. Kolibríkovia nás majú naučiť to, že ani minulosť ani budúcnosť niesú dôležité, tak ako prítomný okamih. Ak sa chcete nechať inšpirovať lahkosťou bytia týchto krásnych tvorov a ich pozitívnou energiou, je to pre vás správna voľba. Ak umývadlo necháte vyniknúť v popredí jednofarebných obkladov, rozhodne bude šperkom vo vašej kúpeľni. Celú kúpeľňu môžte zladiť do jednotného štýlu aj s obkladom "Colibrí" alebo úchytkami. Možností a kombinácií je však veľa, u nás sa fantázii medze nekladú🙂.

Ak sa potrebujete poradiť ohľadne interiéru vašej kúpeľne alebo si nie ste istý kombináciami, neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť na kamennej prevádzke.

Umývadlo je bez prepadu. K umývadlu doporučujeme inštalovať batériu zboku umývadla pre ľahšiu manipuláciu alebo podomietkovú batériu.

Samostatne stojace umývadlo je vyrobené zo zmesového materiálu hliny a hmoty kaolínu, ktorá je základnou surovinou pri výrobe porcelánu. Znesie bežnú kúpeľňovú záťaž.
Priemer umývadla je 42,5 cm a výška od podkladu 16 cm.


Keramika nie je mrazuvzdorná.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Internetový obchod s kamennou prevádzkou, ktorý ponúka pestrý výber ručne dekorovaných obkladov, maľovaných umývadieľ a...