SET ventilačných potrubí PE-flex 5+5

Nový tovar
27. júl 2020
0
207

Kompletný inštalačný SET ventilačných rozvodov PE-FLEX pre menšie domy a byty s 5 prívodnými a 5 odťahovými vyústeniami.

Inštalačné sety sú cenovo výhodne nakombinované sady produktov. Sú ideálne a obľúbené na svojpomocnú montáž riadeného vetrania. Pozitívom je nielen výhodnejšia cena, ale predovšetkým jednoduchá objednávka, pri ktorej nehrozí, že sa niektorý z komponentov zabudne objednať a urobí montáž zdĺhavou. Inštalačné sety sú zostavené podľa veľkosti danej nehnuteľnosti.

Aký inštalačný set vybrať?
Orientačnou hodnotou je predovšetkým počet miestností – kde sa v obytných miestnostiach obývačke, spálňach, pracovni umiestňuje PRÍVOD a v funkčných miestnostiach ako je kuchyňa, kúpeľňa, práčovňa, technická miestnosť, či toaleta ODŤAH vzduchu.

Uvedený SET obsahuje:

4ks PE-FLEX potrubie 75mm/50m

2ks PE-FLEX Nerezový rozdeľovač s klik zámkom 12x75mm + 1x160mm

8ks PE-FLEX spojka 75mm

10ks PE-FLEX Vyústenie 2x75mm

4ks PE-FLEX záslepka 75mm

1ks Montážna pásovina perforovaná 25m

 TIP: Skúste si svoj vetrací systém nakresliť v rámci miestností. Vyberte miesto inštalácie prívodov a odťahov, vezmite do úvahy aj rozmery miestnosti. Ak je to podľa plánovaných výpočtov potrebné, ďalšie komponenty objednajte jednotlivo.

Ešte potrebujete:
• vetracia, rekuperačná jednotka,
• anemostaty alebo mriežky (interiérové vyústenia),
• fasádne vyústenie.

Ak si od nás objednáte celý vetrací systém vrátane rekuperačnej centrály, vyhotovíme návrh s realizačnou skicou zdarma.

SYSTÉM PE-FLEX:

Svojím malým priemerom umožňuje realizáciu rozvodov vzduchu v omietkach, murive, vyliatych betónových dekách, stropoch alebo vrstve podlahovej izolácie. Systém má výborné akustické vlastnosti, v spojení s hviezdicovou topológiou rozvodu nie sú prítomné presluchy medzi miestnosťami a šírenie hluku rozvodom vetrania. Pri inštalácií vo vykurovanom priestore nieje potrebná dodatočná tepelná izolácia potrubí, majú dostatočné izolačné vlastnosti.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Prečo nakúpiť u nás?

    SKÚSENOSTI
    Vetraním sa zaoberáme od roku 2007. Za 12 rokov na trhu...