Pedálový kôš Brabantia, 12L, lesklá oceľ

Nový tovar
18. mar 2022
1
461

Nakladanie s odpadom nikdy nebolo jednoduchšie! Celý nášľapný systém je vrcholom konštrukčných možností sa zosilneným mechanizmom otvárania a plastovou objímkou, ktorá zaisťuje tiché zatváranie veka. Dokonalý tvar veka zabezpečí, aby zápach zostal len v koši. Pevné plastové vedro pre ľahkú údržbu. Robustný pedálový mechanizmus je vyrobený z antikoróznych materiálov najvyššej kvality. Vnútorné vedro má špeciálne ventilačné otvory, ktoré bránia vzniku podtlaku pri vyťahovaní plného vreca a jeho následnému roztrhnutiu. Dno koša je vybavené protišmykovým povrchom a plastový krúžok bráni poškodeniu podlahy.
objem: 12 litrov
Výška:
Šírka :
Hĺbka:
farba: lesklá oceľ
pedálový mechanizmus
kovové veko
vnútorné vyberateľné plastové vedro
materiál: nerezová oceľ
záruka: 10 rokov
 

BRABANTIA
Či chceme alebo nie, žijeme v spotrebnom svete. Najskôr kupujeme, potom spotrebúvame alebo Rozbíjíme, a nakoniec sa toho zbavujeme alebo to skladujeme, aby sme si mohli zaobstarať nové. BRABANTIA sa k tejto situácii stavia veľmi originálne: za prvé vyrába kuchynské doplnky, ktoré sú takmer nezničiteľné a dizajnovo nadčasové, takže sa nám len tak neokúkajú. A za druhé vyrába predovšetkým tie kuchynské doplnky, ktoré k vyhadzovaniu alebo na skladovanie patrí.
Takže ak hľadáme kôš na odpadky, kôš na bielizeň, škatule na potraviny či sušiaky na bielizeň, tie zaručene najlepšie nájdeme u firmy Brabantia. A nielen ich. BRABANTIA tiež ponúka dokonalé riešenie funkčných potrieb pre žehlenie a sušenie bielizne.
Pretože si tieto výrobky navyše zakladajú na svojej trvanlivosti, hlavným použitým materiálom je vysoko kvalitný a trvanlivý nerez.

kód tovaru: 3052-00-00
kód : 124907

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

     Väčší výber tovaru v našom E-shope
     www.dekoraciedobytu.sk , www.hodiny-na-stenu.sk, www.dizajnove-doplnky.sk

    PRI OBJEDNÁVKE TOVARU...