sedacia súprava

Použitý tovar
10. dec 2019
0
29

Predám veľkú robustnú sedaciu súpravu: kreslo v ktorom sa super sedí a oddychuje, dvojsedačku a trojsedačku , ktorá sa dá roztiahnuť aj na spanie. My sme ju kupovali do domu , no bohužiaľ po presťahovaní do bytu nám zaberá veľa miesta. Je peknej farby také ako latte v kombinácii s drevom- masív tmavšieho odtieňu- gaštan. Materiál teflónový plyš. Používaná 15 rokov. Je už vidno známky používania, no kto by chcel môže si ju dať vytepovať a na chalupe mu poslúži na 100%. Všetky nedostatky sú vyfotené. Funkčnosť je stále ako keď bola nová.
Pri sťahovaní sa trošku zošuchla farba z dreva na niektorých častiach viď foto. Sedáky ako vidno na fotke sa dajú dať dolu a poťah je na zips a dá sa oprať. Na spodnej časti má klzáky , ktoré sú podlepené flisovými podložkami.
Rozmery : najvyšší bod je od zeme 100 cm, z bočného pohľadu najširšia časť teda hĺbka je 100 cm. Šírka kresla 110 cm, dvojsedačky 150 cm a trojsedačky 190 cm. Dohoda na cene možná. V prípade záujmu ma kontaktujte na mobil: 0919 205 225.

Napíš predávajúcemu priamo tu

Nemôžete poslať správu, pretože inzerát bol vymazaný.

    Predávajúci

    Podmienky predaja tohoto používateľa

    Predávam tovar vo veľmi dobrom stave, snažím sa nafotiť ho čo najlepšie aby kupujúci mali...