Premeňte svoje podkrovie vonkajším tienením VELUX

  • 18.06.2024

Predstavte si, že dokončujete umelecké dielo, no zanedbáte detaily. Výsledok sa bude zdať neúplný. Rovnaké pravidlá platia aj vo vašej domácnosti.

Premeňte svoje podkrovie vonkajším tienením VELUX
Zdroj: Velux

Príjemne v podkroví po celý rok

Vonkajšie tienenie strešných okien je rozhodujúce pre udržanie príjemnej klímy vo vašej domácnosti. Reguluje prísun svetla, výrazne znižuje vnútorné teploty a závislosť od klimatizácie. Tým zvyšuje energetickú účinnosť, ale aj chráni interiér pred škodlivým UV žiarením. Montážou tieniacich doplnkov VELUX získate pokojnejší a príjemnejší obytný priestor.

Príjemne v podkroví po celý rok
Zdroj: Velux

Moderné pohodlie

Spoločnosť VELUX ponúka štýlové možnosti vonkajšieho tienenia. Ľahké vonkajšie rolety z PVC odolávajú extrémnemu počasiu, znižujú prichádzajúce teplo a minimalizujú svetlo a hluk. Tieto rolety dokážu v lete znížiť teplotu v interiéri až o 6,2 °C*. Komfort zvýši diaľkové ovládanie napájané solárnou energiou, ktoré zabezpečuje spoľahlivú prevádzku za každého počasia. Nie je k nemu potrebný prívod káblov, takže roletu ľahko umiestnite aj na staršie strešné okno.

Moderné pohodlie
Zdroj: Velux

Praktické tieniace doplnky VELUX zaručia, že každý detail vášho domova je starostlivo vyriešený.

PR článok + Foto: www.velux.sk

* Údaje zo simulovanej južne orientovanej miestnosti s dvoma najpredávanejšími strešnými oknami VELUX GLL 61 vo veľkosti MK06 (780 x 1178 mm), júl – august 2023, zhotovené v Bratislave. Na základe štúdie VELUX 2023 o vplyve doplnkov počas leta.

Diskusie na tému článku