Aké máte skúsenosti s poisťovňou AXA?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojky vsetci, chcem sa spytat ci ma niekto poistenie od axy, ake mate skusenosti ci pozitivne alebo negativne?
Odpovedať
1
6
7
Velké NIE...manžel roky platil mesačne 113€ životnú poistku ( vraj na 250 000 pre prípad smrti)...a keď zomrel, z tých 2000€ čo som dostala som akurat tak pohreb zaplatila...keby strkal tie eura do ponožky, bolo by toho viac našetrené.. strašne zavádzajú...
Odpovedať
Profilova fotka
@a0ka podľa toho čo píšete, tak poistenú smrť na takú sumu určite nemal. Alebo bohužiaľ mal, ale napr. len v prípade smrti úrazom a ak zomrel v dôsledku choroby, tak bohužiaľ.... Je to smutné, ale často sa stáva, že sú zmluvy zle urobené. Mrzí ma Vaša situácia a prajem už len šťastnejšie chvíle.
Odpovedať
@andreah25 @a0ka presne tak, nieje smrt ako smrt, tiez som si tym presla. pokial je v zmluve uvedena smrt urazom a uraz pri smrti nenastal, smola :-( taktiez sme mali 2 poistky, a vyplatili ani nie nasporenu sumu.
Odpovedať
Poisťovňa, to je jedno aká je rada kým :-( Platíš, proste od teba musí dostať viac ako ti dá.. To je hádam každému jasné..
Odpovedať
@daralbajda preto platim uz len to co musim. PZP a nehnutelnost.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
AXA mame zlu skusenost poistili sme dom platba rocna po roku sa neozvali ani pisomne ani telefonicky poslali sme platbu na dalsi rok vtej istej vyske ako predosli kedze pani na infolinke nam nevedela povedat kolko mame zaplatit. Po 3 mesiacoch nam zrusili poistku nakilko sme vraj zaplatili o 5€ menej a ani nas nekontaktovali. Neodporucam snimi uzavriet akukolvek poistku.
Odpovedať
@merry_janska spýtaj sa Milana Lasicu ,on sľuboval z nej švajčiarske dôchodky..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
AXA urcite nie neserióznosť na prvom mieste ako tu druhý píšu,AXA spraví vsetko pre nevyplatenie poistného,aj za cenu klamania zavadzajúcich odpovedi atd mam skúsenosť takze nenechajte sa nalákať na nízke ceny poistného 😎 😎
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
V ziadnom prípade najväčší podvodníci na Slovensku a v Cechach veľký pozor pokiaľ platíte je všetko v poriadku keď budete potrebovať vyplatiť dostanete 5 %zo skodovej udalosti. Vyhovára ju sa a klamú keď majú hradiť skody za ich poisťovateľov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
nikdy viac
Odpovedať
nikdy viac
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?