Aká je cena vypracovania kúpno predajnej zmluvy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viete niekto koľko môže stáť vypracovanie kúpno predajnej zmluvy právnikom? Ďakujem. mirka
Odpovedať
1
2
Uplne kludne si spravte darovaciu zmluvu. Dar sidce je mozne ziadat spet avsak musia byt splnene zakonom stanovene podmienky ako je hrube spravanie sa k darcovi a ine avsak v praxi sa take nieco tazko dokazuje. Napadnut tretou stranou sa da rovnako darovacia ako aj kupna zmluva tu nevidim ziaden rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak chceš, pošlem ti vzor, teraz som kupoval, iba si prepíšeš pre svoju potrebu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy je závislá od miesta jej vypracovania. Vo väčších mestách sa bude pohybovať okolo 150 - 200 Eur. Určite sa nájde aj advokát ktorý to spraví za menej. Alternatívne si môžete vyhotoviť zmluvu sami. Zopár myšlienok je tu: realitnaskola.sk/kupna-zmluva-na-nehnutelnost-a-jej-nalezitosti Hlavne si ale dajte pozor na správne údaje o predávajúcich a kupujúcich a aj presný popis nehnuteľnosti z katastra. Keby ste aj mali nejakú chybu v zmluve, tak kataster konanie preruší a vyzve vás na doplnenie alebo opravenie údajov.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte mame moznost kupit byt ale bez realitky s tym ze byt je zatazeny uverom v banke ten by sa vyplatil zvysne peniaze by isli predavajucemu ale neviem aky postup je v takomto pripade aby sme boli kryte obe strany neviem najist ani zmluvy na tento styl neviete mi poradit? Vopred dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dali 350€ a to už aj s vytýčením pozemku, kúpnymi zmluvami a vybavenia zápisu do katastra nehnuteľností... ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Pridávam našu skúsenosť pre info, notárka v SC za vypracovanie predkupnej zmluvy a kupnej zmluvy pýta 800 eur - za kazdú teda 400 eur, ale kedze nasa kupujuca bola jej známa, tak nám to cele dala za polovicu, bez toho si myslim, ze je to dost, nakolko dva odseky musela prerabat, lebo to nedávalo zmysel, tolko teda k aktuálnej cene v nasom okrese
Odpovedať
Profilova fotka
100€ za zložitú zmluvu som dal na pozemok 4 parcely, 2 kupujúci, 2 predávajúci SR/ČR treba hľadať :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
500€ právnik, žilinský kraj, Orava, no riadne veľa si myslím,plus 66€ si kupujúci hradil sám,právnikovi za koľky na kataster.Cena 500€ s tým že je to hned zavkladovane bez čakania,.Tiež zahrnutá 2xpred zmluva o zalohe,3x kupno predajna zmluva,no a este som na vyše zaplatila 4,50€ u notára za overenie podpisu keď ze som bola predavajuca.No katastrofa vlasy mam dupkom...
Odpovedať
Profilova fotka
kupnu aj darovaciu som pisala ja, bez problemov...v zakone sa da najst, ake nalezitosti ma zmluva obsahovat, takze ked tam bude to, malo by to byt ok
Odpovedať
Článok sa načítava...
260 (zmluva aj s vkladom do katastra)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@reality22 ak chceš ponúkať služby, tak sa zaregistruj ako platený PRO člen. Inak je to v rozpore s pravidlami fóra.
Odpovedať
100 navrh na vklad vratane kupno predajnej zmluvy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@smejko752 dobry vecer, prosim vas a kde ste si davali robiť tu kupnopredajnu zmluvu za taku sumu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
500€ je veľmi veľa, neviem čo za top právnika ste to mali. Nás pred rokom (tj. 2019) to vyšlo 150 eur a to tam boli ešte trochu zložitejšie okolnosti, ktoré sa dávali do zmluvy. V cenníkoch kancelárii nájdete tiež ceny od 150 do 250 eur, tu dokonca https://oslegal.sk/cennik-pravne-sluzby/ od 100 eur
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
neviem si stiahnuť zmluvu, kebyže si sama vypním len za poplatok?
Odpovedať
Profilova fotka
@topvideo prosím pošli,ja tiež potrebujem 😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?