Zateplenie domu z tehly Britterm 44

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcel by som sa opytat na skusenosti so zateplenim bungalovu z tehly britterm 44? Nakolko sme kupili nedokoncenu novostavbu v takomto stave a chceli by sme riesit jej zateplenie, poprosil by som o skusenosti a rady. Vopred dakujem
Odpovedať
@doors454 Ahoj. Čím pokročilejší hodina, tím vyšší promile ? :-D :-p :-o
Odpovedať
Profilova fotka
@jan45 sjor 155 :), alebo ak si clovek nie je isty tak radsej 112 :)
Odpovedať
@praoteccech od vecera stojim pri stene s uchom , a chlapi fakt naozaj moj 20cm EPS nedycha je to na reklamaciu???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@doors454 nie, to je na doktora :), len neviem ci pre ten EPS, alebo pre teba :-D
Odpovedať
@mirkawaw Prosim ta opusti toto forum aj s tvojim teamom profesionalnych projektantov a nas hlupakov tu nechaj tak. Budeme ti vdacni a vela ludom tu na fore preukazes laskavost.... Houk!
Odpovedať
Profilova fotka
@lubomird a to zase nie. Nazor, aj ked podla niekoho nespravny, je v poriadku, pokial sa da o nom diskutovat.
Odpovedať
@majkoj Ved som to napisal slusne. X ludi jej napisalo, ze to nieje v poriadku, udalo jej dokazy, argumenty a ona si furt svoje... Myslim, ze ini mali chut jej to napisat inym sposobom...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zaujimave ze pri akejkolvek teme - od politiky cez detsku "zdravu" vyzivu az po obvodove mury stale najdete rovnaky vzorec "internetoveho" spravania podatorych "nazhavenych" ustrednych ideologov strany. Mikrotenove sacky, PET flase, bezbreha privatizacia strategickych podnikov, detsky sunar, a tu "EPS". Plast je plast, nieje dobre ze z neho jeme, ze ho mame v takom mnozstve v autach a pochybujem ze je prave zdrave obalovat si do neho vlastny dom. Je to nerecyklovatelny(ok ok pokial sa tu znesie uderka komunistickej strany, tazko recyklovatelny) produkt ropneho priemyslu, zalovte v pamati kolko tohto odpadu ste uz nasli v prirode. Ak mozte pouzite iny material(kupujte potraviny v skle, nekrmne deti sunar-jedmi atd.). Bodka.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiez vnimam vzorec internetoveho spravania podaktorych ideologov, ktori uplne presne vedia co je pre ostatnych to spravne a nevahaju bez argumentov ludi s inym nazorom oznacit za uderku komunistickej strany.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@mirkawaw Zdravim.Aku hrubku nobasilu ste davali na tu 44 tehlu?Dakujem
Odpovedať
@jancanaj Ahoj.Ako ste nakoniec zateplili?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@porsche19 Ahoj, zateplili sme cely dom mineralnou vlnou. Na časť išla omietka Baumit a na časť drevený obklad - termoborovica.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jancanaj A aku hrubku ste davali?
Odpovedať
Profilova fotka
@porsche19 dávali sme 10cm. Sorry za neskoru reakciu, nebola som tu dlhší cas..
Odpovedať
@jancanaj 😉 dakujem.Nemas fotky zo zateplenia? 😊
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?