Zateplenie domu kotvy a špalety

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte partia mi zatepľovala dom v auguste prišli prvé mrazy a vidno kotvy pritom kotvy sú použité TFIX-8ST, lenže páni majstri nepoužili predpísaný prípravok na dokrúcanie, ale ich zafrézovavali a dotiahli bitom, tak tam vzniklo to že kotva bola viacej utopená možno aj 3mm a následne sa to pretiahlo klebrom. Lepenie špaliet na kleber nad špaletou mokré pri tom som ich na to upozorňoval. Na nervy čo s tým poraďte ďakujem 😑 aj keď teraz už bude problém to nejak opraviť.....
Odpovedať
1
2
@cukrik25 opravit? prestahovat sa do pravneho statu kde maju firmy respekt,tu zostava len sa nepozerat.ako aj napisal veduci zlozil tel a end.oprava nerentabilna kral,len som napisal nazor,mlieko je uz rozliate.
Odpovedať
@jakub1144 no vidis,su aj horsie,mas to dobre za tu cenu.ludia si kupuju drahe svetielka na vianoce aby mali flaky na dome,ty to mas v cene.kasli na to,este decka to dokopu,pes doskriabe,vtaky oseru.
Odpovedať
@sonau podľa teba cena 17€ za štvorec je málo? Tak ja už nw tá fasáda stála 12000€ a kebyže viem že to tak dopadne tak to som si mohol radšej sám robiť po strane
Odpovedať
@jakub1144 na nasu pozsony je to malo,tu pytaju za dlazbu velkoformat 30e.ak si trocha zrucny mal si to robit sam a mal by si to urcite lepsie.ETICS partia by ta stala 20 minus statny prispevok tak 5-6tisic
Odpovedať
@jakub1144 podľa tých fotiek je omietka neodborné spravená, myslím si ako ste uviedli vyššie že ste si to mohli sám spraviť, tak určite by to nebolo lepšie. Ešte jedna otázka, polystyrén lepili akým spôsobom?
Odpovedať
@matoztt lepsie mi pridu fischer thermo z sv2...
Odpovedať
@lstherm ahoj na rámčeky, ale myslel som že zarobiť sam len do klebru max a na farbu zavolať ja som si v dome robil väčšinu veci sám od kúrenia elektriky sadrokartónu obkladov komplet omietok a som s tým veľmi spokojný
Odpovedať
@jakub1144 vynechali polystyrénové zátky, a vykresľuje vám len tam kde je hrubšia vrstva lepidla. Omietka nie je tiež pekne spravená. Osobne by som to cele ešte raz presietkoval a natiahol nanovo omietku. Určite to bude pre vás neekonomicke ale kotvy by bolo vidno menej. Druhé riešenie je ze účel vám to plní a po estetickej stránke si len na to zvyknúť.
Odpovedať
@lstherm sranda je že keď som im o tom hovoril že na tie kotvy použili nesprávnu montáž tak my tvrdili za to ti rucim to nebude vidno a keď som hovoril , že špalety sa tak nerobia a keď už hej nech ich dajú na instastik tak sa len smiali sú uchytené na kleber
Odpovedať
@emilia25 ak tie farby po wapkovaní výrazne zbledli, máš aj odpoveď prečo na tej fasáde mach rástol. Vôbec to nesúvisí s tým, či je omietka hladená alebo rýhovaná.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?