Vyrovnanie podkladu pod podlahove kurenie

Zdravim...potrebujem poradit s pokladkou izolacie pod podl. Vykurovanie.. Mam 2 vrstvy lepenky na zakl. Doske v projekte som mal hotovu skladbu podlahy 17cm cize vyslo len 6cm izolacie je to specialna izolacia kingspan kooltherm K3(drahe ako svina)jedna sa mi o to ze ked som robil zakl. Dosku tak po betonazi mi dost zaprsalo cize su tam rozdiely vo vyske niekde aj 4 az5 cm. Kedze mam len jednu vrstvu izolacie moja otazka znie cim je najlepsie zrovnat do vahy podlahu pod tu izolaciu. Aky vhodny material pouzit...pocul som ze sa to da aj nejakym pieskom podsypat co je na tom pravdy? Za kazdu dobru radu budem vdacny
Odpovedať
@pavolkurej keramzit 0-4 fr.
Odpovedať
@pistikus aha no tak to je celkom zaujimave....a kebyze tam ide bezna fr. Kameniva tak by to bol problem?
Odpovedať
@pavolkurej davs kingspan dosky do podlahy a podsypes ich prachom z cesty? Bavime sa o frakcii 0-4. Ak uz, tak aspon kremicity piesok.
Odpovedať
@pistikus jo kingspan tam ide uz je konecne na stavbe a chcem to poukladat ale ked som to dnes skusal dat par dosiek k sebe tak to bolo samozrejme vsetko.krive a vycaptane 🙂 kedze tak zakl. Doska je kriva a lepenka to len skopirovala.. Horsie je to je keby sa tam zmesti povedzme pod kingspan 3cm styrodur tak neviem ci tomu pomozem alebo to bude stale krive...myslim si ze nie vsade by tsn 3cm styrodur vosiel...mam nervy uz ma to normalne blby dazd to cele pototo 😠
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?