Skladba stropu - minerálna vlna, klasický krov, pultová strecha

Dobrý deň, Chcel by som sa s Vami poradiť ohľadom riešenia izolácie stropu. Na projekte mám pultovú strechu, klasický krov sklon 7° a striekanú izoláciu PUR penou. V čase projektu sa mi páčila táto varianta, ale teraz ked už prichádza na realizáciu tak sa mi viacej pozdáva ISOVER UNIROL PROFI v dvoch vrstvách po 20 cm. S čím si však neviem rady je technické riešenie skladby z ohľadom aj na nízky sklon strechy, s tým že nechcem už druhú vrstvu tlačiť smerom do interieru tak by najlepšie asi bolo dať prvu vrstvu zo spodu medzi stropné trámy na špagáty a druhú krížom na to. Chcem sa spýtať či je takéto riešenie v poriadku. Netreba medzi vrstvy na trámy debnenie z lát ? Alebo medzi druhú vrstvu rošt z hranolov a na vrch debnenie alebo stačí iba tak ako som rýchlo zkreslil, že obe vrstvy na špagáty ktoré budu odspodu trámov bez lát, bez záklopu ? (rošt a laty by som dal iba na kúsok ktorý by bol pochôdzny) Veľmi ďakujem za každú pomoc
Odpovedať
Dobrý večer.mozete mi prosím poradiť mám taký istý problém.chcem sa spýtať či už máte zateplený strop a ako ste to nakoniec spravili.je možné svami rýchlejšie komunikovať cez mail alebo prostredníctvom FB messenger.dakujem pekne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?