Potrebujem xps 200 mm, za normálnu cenu a dodať co najskor

Profilova fotka
Mam problém, stavebniny s ktorými spolupracujem mi nevedia dodať xps hrúbky 20 cm, že vraj to objednávajú len po kamiónoch... Ja potrebujem 44 ks dosiek 125x60 x 20 cm hrúbka, dodanie Zvolen. Viete mi odporučiť skadiaľ to môžem kúpiť, aby som to mal max do 2 týždňu na stavbe? Samozrejme za normálnu cenu. Chlap z mojich stavební mi núka 10cm a nech si to zliepam, ale je to o dosť pracnejsie a celkovo problematickejsie, tak by som rad použil xps 20 cm hrúbky...
Odpovedať
XPS sa u nas nerobi, vsetko vozia z polska. Ja som bral Synthos 105€/1m3 ak dobre pocitam tebe treba 6,6 kubika. Mam sa opytat ci ti to vie doviest?
Odpovedať
@predatorzv vyskusaj vacsie stavebniny dek,stavmat kamarat zohnal par balikov 16cm bez problemov
Odpovedať
Ja ked som pred rokom zhanal tak isto 20cm XPS tak mi bolo povedane, ze sa nevyraba, tak som si kupil 12 a 8cm dosky a je to este lepsie, lebo najprv som pouzil 12cm a 8cm som prekryl jej spoje! na 78m a dve vrstvy som pouzil 5 pur pien, takze neboj sa a chod to toho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkol mi fibran 125x60 20 cm 44ks za 742,80 €. Dnes som tam volal, ale až pondelok bude chlap k dispozícii má dovolenku... On ma 10 cm hrúbku na sklade, len mne tento spodok na 100% dole nesedí, tak sa bojím, že to bude katastrofa to lepenie a to nehovorím ešte o lepenie na drážkou... Tam 2 cm... Inde 3 cm.... Toto bude pod zemou, tak mi nejaké male nepresnosti nevania, na to pôjde Sokolová doska 20 cm a tu už má chlap v pohode na sklade.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@predatorzv Mohol by som poprosiť aj ja kontakt? @tom329 Neviem či si tiež písal kontakt predatorzv alebo si on našiel sám? Tak či tak ak môžem poprosiť kontakt. Ďakujem
Odpovedať
Ak potrebujete izolácie skúste osloviť https://kydshop.sk/ Vedia dodať tovar aj ktorý nemajú na webe. Stačí si vyžiadať cenovú ponuku emailom a bud im poslať špecifikáciu aký materiál a aké množstvo potrebujete alebo pošlete fotku ponuky zo stavebnín.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?