Partia na zateplenie domu okres Pezinok

Profilova fotka
Viete nám niekto odporučiť šikovných majstrov na zateplenie domu z polystyrénu? Okres Pezinok. Ďakujeme
Odpovedať
mam sikovnychmajstrov teraz nam robiafasadu v grobe chcete kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
@katynka23 Hej môžeš nám poslať kontakt keď budeš taká dobrá a koľko pýtali za m2? Dík
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Nam robili za 9€/m2, robia po celom zapadnom slovensku.,zaruka+faktura.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@mt5 mozem sa spytat ako si pochodila?bola si spokojna?cena?dakujem
Odpovedať
@katynka23 mozes mi poslat blizsie info do ip?dik
Odpovedať
Profilova fotka
@tominohorvath ahoj môžeš nám prosím ťa poslať kontakt na tú partiu na zateplenie? A ako si bol s ich prácou spokojný? Môžeš odporučiť? Ďakujeme
Odpovedať
Profilova fotka
zháňam niekoho overeného na zateplenie domu spolu s fasádou. Ak niekto má kontakt, pošlite,prosím....Ďakujem
Odpovedať
@mt5 tento pan od ktoreho zhanas kontakt pravdepodobne dohadzuje svoju firmu,album mi nepride ako jeho dom a ked som hladal kontakt na stierky tiez mi doporucoval tych co mu robili...ale mozno robia dobru robotu len mi to trosku smrdi podvodom.Mozno sa mylim...ja len ze si daj bacha
Odpovedať
@anica mam
Odpovedať
Profilova fotka
@peto99 ahoj, mozes mi poslat kontakt do ip? Budem vdacna :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
Pokracujem v starej teme, kedze ide o to iste. Hladam kvalitnych fasadnikov na natiahnutie lepidla/sietky a omietky v okrese PK, 130 m2. Za ozaj kvalitnu robotu som ochotny nadstandardne zaplatit. Kvalitna robota je v mojom ponimani taka, ze aj ked zasvieti na fasadu slnko, bude sa dat na to pozerat (co sa zial vacsinou neda...).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nikomu nerobili fasadu v okrese PK, s ktorou bol spokojny? 😮 Majstri mozu byt aj z Humenneho, ak robia cele SK....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?