Minerálna vata Izovat 100 - skúsenosti

Profilova fotka
Uvažujem nad kúpou minerálnej vaty.Ccem sa opýtať zdá nietko zateploval minerálnou vatou Izovat 100.Ked že sa to vyrába na Ukrajine.Dake skúsenosti poprípade recenzie.Dakujem za každý názor.
Odpovedať
Profilova fotka
@reyone je to ukrajinská izolácia a ana ich stránke som sa nedopracoval k technickým údajom iba k nejakým certifikátom ohľadne požiarnej odolnosti... takže moc by som neveril takýmto izoláciám ale môžem sa mýliť....
Odpovedať
Profilova fotka
@jankevely Predávju tu vatu aj online stavebný u nás na slovenskú.Kde je aj popis že sa používa na zateplenie fasád.
Odpovedať
Profilova fotka
@reyone predavat sa moze ale nemaju k nej certifikaty a zarucene vlastnosti
Odpovedať
Profilova fotka
https://www.ecoizolacia.sk/izolacia-o...
Odpovedať
Profilova fotka
@reyone to ze pradajca napíse ze ma vynikajuce tepelnoizolacne vlastnosti tak to neznamena ze ich aj ma 8-) ak niekto dolozi certifikat tak budis (da sa predpokladat ze bude mat nejake zarucene vlastnosti) ale setrit na tepelnej izolacii je totalna hlupost, radsej by som si kupil kvalitnu izolaciu
Odpovedať
Profilova fotka
@jankevely pozeral som to má to európske certifikáty.
Odpovedať
Profilova fotka
Skôr by ma zaujímalo zdá nietko tu stým zateploval fasádu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
reyone.ja som tento rok zatpelvoval cely rodninny dom izolaciou Izovat 100 ,cca 203m2 plochy.ak chces nejake info pokojne sa pytaj rad odpoviem.kupoval som ho od certifikovaneho predajcu Tobyk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Dobrý deň, firma Tobyk má aj certifikáty aj technické listy, určite radi poskytnú referencie od zákazníkov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?