Mate niekto skusenosti podlahovym polystyrenom 150s od firma RG PLAST vyroba v trsticiach okres TT

chcem dat do podlahy 2x5 cm podl.polyst. od rg plastu chcel by som vediet ci niekto z vas ma od nich tento polis...a ako je spokojny ci je to kvalitny alebo nie dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@kolombus Ak sú v združení výrobcov (http://epssr.sk/?page_id=26) - a oni sú, tak by to mala byť kvalita. Ale treba použiť podlahový - EPS100S.
Odpovedať
@laco17 aj EPS 150S je podlahovy
Odpovedať
Profilova fotka
@campanol Aj EPS200S je podlahový... Pre bežné použitie by mal stačiť EPS100S, ale pozri sa do projektu.
Odpovedať
Idem davat 150s 2x5 cm a pod to foliu.som rad ze ste mi pomohli dakujem vam za ochotu.idem objednavat.caute
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@kolombus práve som doukladal 14cm eps 150 od tejto firmy a všetko v poriadku.
Odpovedať
@flytt a tu 14 si daval 7po dlzke a7 po sirke lebo idem aj ja klast a ci to mam takto ulozit len ja idem 5 a5 cm.
Odpovedať
@petka456 poterár mi nameral výšky, kedže mam trochu krivú deku a aby nemuselo ist tolko betonu ( EPS je lacnejší jak beton) tak som dávam niekde 13 niekde 14 niekde 15 cm EPS. Základ som dal všade 8cm a zvyšok som dával podla poterára tz. áno dve vrstvy na kríž, aby sa ti špáry prekrývali. Takže v tvojom prípade 5 na šírku a 5 na dĺžku.
Odpovedať
@flytt diky za radu ja tiez prerabam starsi domek a tiez deka teda podlaha je tiez vseliaka ale niako to vyrovnam s tym EPS a poter my vychadza niakych 6cm asi to bude dobre.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?