grafitovy polystyren 300mm vs 260mm

22. aug 202290

Dobry den,
Na projekte mam definovany grafitovy polystyren 300mm a murivo km beta 240mm. Firma, co stava holodom doniesla 260mm grafitovy polystyren. Predpokladam, ze setrenie na zakaznikovi (dobra nakupna cena, velke objednavky) alebo problem s materialom. Pokial sa jedna o rozdiel pre uzivatela, je tam rozdiel? Mam to riesit? Uprimne fakt sa mi nechce vsetko konfrontovat, tak ma zaujimaju Vase nazory. Keby to nemam naskladnene v dome, tak by som mal mozno vacsiu chut to riesit. Kolko na tom dokazu usetrit na dome o ploche 140m2?
Diky

• @uhro  no jednoznacne ziadat zlavu v cene zateplenia. Alebo nech dodaju to co mali dodat. Ak to nekomunikovali dopredu je to viac nez neseriozne.

• @uhro  cca 6m3 x 100e

• Len taká otázka....to projektant sám navrhol, či si si žiadal taký EPS? Zaujímavá hrúbka 🤔

• Sponzor fóra
  • @tomik25  projektant. Preco preco ? Je to zbyotcne vela? Dakujem

• @palo18  Dakujem za nazor!

• @uhro  to staviate na Sibíri? 🤔 to som ešte ani nepočul o takej hrúbke 300mm eps 🤣

• @uhro  no je to riadne hrubé, ale máte len 250ku múr.....mne k 300 múru navrhol 200 eps a napokon to zmenil na 150. Ale mal som projekt na A1, teraz je A0, ....

• Pri polystyréne je cena za m3, na hrúbke nezáleží. Pravdepodobne im zostal a chcú sa ho zbaviť a hľadajú niekoho, komu sa nechce všetko konfrontovať.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

Články od našich partnerov
    5 nezvyčajných využití záhradného domčeka
    Ako býva spevák Opatovský – v útulnom dome plnom hudby
    Pripravme sa spolu – na vodík a na zelenú budúcnosť
    Archív článkov od partnerov