Firma na fukanu izolaciu

Zdravim odporucte mi prosim spolahlivu firmu na fukanu izolaciu, pripadne ak mate aj na striekanu nevieme sa rozhodnut, co robi po celom Sr, sme NR kraj. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Skús Instalemizolaciie. Myslím, že by to zvládli aj do NR
Odpovedať
@zanettle ja mám fúkanú od https://www.vuno.sk/ robia po celom SR. Za mňa veľká spokojnosť, čo sa týka termínu, komunikácie, aj ceny. A ak môžem poradiť, ak vás v podkroví nelimituje hrúbka izolácie, tak dajte radšej fúkanú. Striekaná by bola zbytočne drahá.
Odpovedať
firma dimimax zlate moravce Hladal som moznosti ako usetrit, tak mi poslali technika, ten mi poukazoval, poradil co a ako prichystat, bol napomocny aj ked som im volal, pisal... a ked som mal vse prichystane, tak dosli a zafukali strechu. Nad mieru spokojny s pristupom, poradenstvom a aj cenou, ta by mohla byt aj nizsia, no v ramci trhu bola dobra
Odpovedať
@tomasr1 dobry, dakujem, mate aj spevneny strop? Ak mate sadrokarton? Lebo sa bojime kvoli tej vahe, lebo to chceme nafukat zvrchu na parozabranu, ale budeme este zospodu parozabrany davat na kazdych 40cm laty
Odpovedať
@zanettle my tam máme OSB dosku, ale to netreba. Stačí dať záklop z klasických stavebných dosiek prierezu 100x24mm a na riedko, teda 10cm doska, 10 cm medzera to určite udrží
Odpovedať
ja to mam takto, kazdeho pol metra cd profil na sadrokarton a pomedzi to jedna strrsna lata, aby nebol velky previs zafukanej folie
Odpovedať
@zanettle tu priamo na MS @strapo Cena super, robota rovnako.
Odpovedať
Nám dali cenu na rakúsku fúkanú izoláciu 7600 Eur. Nie je to veľa?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?