Eps 200 biely

21. júl 2019110

Ahojte,
Neviem nájsť kde sa tu dáva dopyt po fasadnom eps 200mm biely. Ak dávam do zleho odseku tak prepáčte, ak nie tak potrebujeme cca
225m2 eps
K tomu lepidlo (netuším koľko) vriec to môže byť)
Sieťku - zevraj čím tvrdšia tým lepsia

Dakujem za ponuky alebo info kto ma dobre ceny

Zevraj je možnosť sa dostať na sumu 7,50e/m2 za biely eps

• teraz bezi esp okolo 53 € za kubik to maš cez 10€ jedine mat niekoho znameho kdo ma zlavu -veky odber v stavebninach ak mate novostavbu hola tehla tvarnica a pomerne rovne odporučam lepit na pur penu buto titan styro alebo ceresit ct84 vydatnost flaše 8-12 m2 vyjde to lacnejšie ako lep toho potrebuješ na lepenie na 10m2 50 kg a na sietkovanie dalších 25kg na 10m2 a lepšie je tahat lep ešte jednu vrstvu inak ta pena vyjde lacnejšie ako lep a je pevnejšia omnoho a rychlešie sa snou pracuje ale musi byt rovna stena nerovnosti max do 2cm a najlepši lep na sietkovanie a lepenie je baumit duokontakt nič lepšie v pomer cena kvalita neni velmi dobre sa s nim robi

• Firma co bude Zatepľovať nechce lepiť na PUR penu.
    Najlepšiu ponuku mame 8,89eur/m2 ale ze sa da aj menej, nik však menej neponukol 😞

• @adam_janka  8,85m2 som mal najlepšiu ponuku ja minulý rok na jeseň a tak som aj nakúpil. Presne 3,69 za kus bez DPH a 25kilové lepidlo po 3,45 bez DPH.
    Stavivá Garaj...

• Sponzor fóra
  • @adam_janka  tak su to lajdaci dajte im na vyber bud ceresit 85 alebo duokontak ine lepidla su predrazene alebo šuvixi ver mi zivim sa stavebnymi pracami zateplovanie hystorike fasady sadrokartony a podobne systemi z dreva alebo mineralnej izolacie takže vfiem z vlasnej skusenosti čo je najlepšie a povrchovku na polistiren silikonovu silikat je dobry na mineralnu a akrilat zdaleka obist ma kkladny staticky naboj lepi sa na to prach do 10 rokou bude zo severu fasada zelena -mach kde su tie časy ked som kupoval za kubik pod 40€ inak asi najkvalitneší je u nas https://www.austrotherm.sk/vyrobky/austrotherm-eps/ a grafitu sa vyhnut za prve je to zbitočne predrazene a nehorazne sa na slnku kruti

• @adam_janka  ??? A co cakate? Ze pre taku trochu sa obchodnici pobiju kto da nizsiu cenu ci co? Sak kupte najlacnejsi mozny a pridite sa potom postazovat ze je krivy.

• @kejsix  počuj, tebe sa sťažovať nebudem. Ak nemôžeš spávať a musíš písať po internetoch tvoje "muuuudrosti" tak chod radšej hneď v pondelok navštíviť doktora prinajmenšom popýtať tabletky na spanie.

Sme tu stavebníci ktorí chcú pomôcť, takých ako ty svet zožerie a ostanú na jeho chvoste s rečami. O to tu naozaj nestojim

• @adam_janka  Ano urcite tu kazdy druhy je zvedavy na vase vyplakavanie pre par drobnych o boze 😃 😃 😃 To som zvedavy na tie cenne rady co pridu 😃 😃 😃 Hlavne dufam ze nedali ste trojskla ani na dom, zbytocne drahe... 😃 😃 😃

• @kejsix  jo jo pane mudrlante. Smichem si nepomuzes

• @virnik27  zaujimave nazory...

• @radoslavc   no tiež tam o niektorych veciach trepe blbosti niektore hmozdiny vobec nedrzia v tehloblokoch mudiš to vrtat bez priklepu a pouzit tie hmozdiny ktore sa skrutkuju ine dat tam su vyhodene peniaze a tie čo sa natlkavaju su neni bohviake často sa lamui alebo vobec nedrzia poriadne bi si sa divilkolko ich musime koli tomu vyhodit a dat nove najlepšie su tie čo sa skrutkuju ps tohoto človeka platia vyrobcovia systemou takže vraví to aby sa toho predavalo co najviac a ako vravim v tehloblokoch drzi len zauzlovacia hmozdina tie rospernelen vinimočne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

Články od našich partnerov
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Majte svoje energie pod kontrolou s novou zákazníckou eZónou SSE
    Archív článkov od partnerov