Čím najlepšie zatepliť Ytong 375?

Čím najlepšie zatepliť YTONG 375?
Dobrý den. Nejlepší je postavit z něčeho tenčího a zateplit silnější vrstvou. Čili, když na 375 dáte 120 mm EPS, tak je to dražší a horší, než když postavíte 25 cm Ytong + 25 cm EPS. A v obou případech dostanete stejně tlustou stěnu. S pozdravem Laďa
@ladajaskva zaujima ma vas nazor na 20cm bet. tvarnica + 35cm neo eps? Viem ze takto stava mio,mna zaujima cisto vas nazor. Dakujem
Profilova fotka
prosim, su tu uz taketo temy, nerobte duplicity :)
@katrin21 Dobrý den. Všechno už zde bylo. To by musel admin zcela uzavřít a se slávou celou modrou střechu pohřbít. 23.788 Vašich příspěvků byly samé originální, doposud neřešené věci ? To asi těžko. Takže se železnou pravidelností, jako podle jízdního řádu se témata budou opakovat pořád dokola. S pozdravem Laďa
@dodik85 Dobrý den. Odbočím ze stavební problematiky. Ke stavbě Mio23 mohu pouze říci : kdybych uměl skládat hudbu, jak Ludva van Beethoven, tak po zhlédnutí Miova domu by EU měla jinou hymnu, jmenovala by se Óda na miův dům. S pozdravem Laďa
Profilova fotka
@ladajaskva nie som tu od roku 2010 ako vy , takze prispievam hodne od začiatku tusim 2007, alebo 2008..., kedy sme zacinali stavať.... " nicméne" zakladanie duplicitnych tem je proti pravidlam tejto stranky... a vas sarkazmus ma nezaujima... Temy sa mozu opakovať,ale vramci uz zalozenych tem a tam sa mozete pytat dookola , kolko len chcete....to nikto neriesi..
@katrin21 Dobrý den. Víte , že mě je to úplně jedno jak je tu kdo dlouho? Mě je jedno, na co se kdo ptá. Já se v podstatě na nic neptám a do hluboké minulosti se nevracím. A jestli si nepamatujete, od kdy zde jste tak si klikněte na svou ikonku. S pozdravem Laďa
Profilova fotka
to bolo len na margo odvolavky na pocet prispevkov.. predstavte si , ze viem, ako sa zistuje, odkedy tu clovek je a ani som sa nemylila 2008.. ale aj tak plati, co som napisala.. duplicitne temy nemaju vyznam.. akurat zneprehladnuju stranku
Profilova fotka
Tema je duplicitna. Prosim prejdite do tem: http://www.modrastrecha.sk/forum/tema... http://www.modrastrecha.sk/forum/tema... Temu uzamykam. Asmira Team
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?