Aký polystyrén pod podlahové kúrenie?

Zobraz úvodný príspevok
Potrebujem poradit aky polystyren pouzit pod podlahove kurenie. Vyska max. 14 cm
Odpovedať
1
10
11
cementovy poter 6cm ,pocul som ze je lepsi ked davam podlahove kurenie
Odpovedať
a este uz som sa pytal na ten 6cm polystyren a 150S a vychadza okolo 900euro ,cize pohodicka
Odpovedať
no davam 6+6cm 150S a poter chceme dat 6cm cementovy
Odpovedať
no poter pojde cementovy a 6cm
Odpovedať
Profilova fotka
takze ako to bude?
Odpovedať
6+6 polystyren 150S a strojovy cementovy poter 6cm , ale zaujimalo by ma podla podorysu mame dom 13,5m X 10m takze som kupil polystyren 270m2. Po dokonceni mi ostalo 29 tabul materialu 2000X1000 a to neratam odpad, co znamena ze okolo 25m2 mi ostalo kedze 30 tabul je 60m2 ale dvojmo tak 30m2 kolko potom realne mam m2 v dome zeby 105m2 ...nechce sa mi verit ??
Odpovedať
@rawenn 13,5x10 je vnutorny rozmer? (po odcitani obvodoveho muriva) Odratal si priecky? :-)
Odpovedať
@rawenn Ano tých 105 je reálnych ak odrátaš priečky a obvodové múry, tak ti vyjde cca toľko
Odpovedať
@kejsix nie vonkajší rozmer ,základov doska
Odpovedať
@rawenn a čo nemáš projekt tam máš napísenú úžitkovú plochu prípadne plochu jednotlivých miestností a to stačí spočítať. Odkiaľ my vieme aké máš hrubé steny a koľko priečok. Keby si len obvodové steny mal 30cm tak to máš 14,1m2 a to si mohol hneď odrátať a tiež priečky
Odpovedať
Je lepsie si sam preratat podlahovu plochu, v tomto netreba verit ani projektantom. U mna sa sekol o necelych 5m2. Zistili to poliaci,ked robili to poter. Ked odisli,sam som si vsetko premeral znova. Odchylka bola asi 0,5m2 oproti ich meraniu. Oni merali laserom ja metrom. Ale oproti projektu to je stale necelych 5m2 rozdiel naviac. A zil som s tym,ze mam 144m2 a pritom 148,5m2 cca. Na to ma upozornili aj poliaci,ze co stavba, tak su tam odchylky a extrem mali 26m2 rozdielu.Ze domaci sa este hadal,ze to nie je pravda,lebo na papieri ma tolko a oni namerali o 26m2 viac.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Môžem kombinovať rôzne pevnosti podlahové polystyrénu ? Napr. v dome použijem 150S a v tech.miestnosti 200S ? Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@purplesticks samozrejme ze mozes, ale uplne staci 150S vsade
Odpovedať
1
10
11
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?