Aká je dobrá cena za zateplenie 130m2?

Zobraz úvodný príspevok
Mame prvu ponuku na zateplenie. Dali sme si nacenit aj polystyren, aj nobasil.Velky rozdiel medzi cenami nie je:3900eur pol, 5200 nobasil.Cena je komplet pri 130m2 material, aj robota.Lenze nemame este podbitie, zato si rataju 50eur za m2(co je tiez komplet nie len podbitie ale uz + nato polystyren, aj sietka, aj neviem co este).Takze suma s nobasilom vychadza 7000 eur :-| . Co si o tom myslite? =-) .
Odpovedať
este raz nikto mi neviem poradit?
Odpovedať
@marrad...asi to nebude rada, ale nam vypocitali cenu vyssiu 37e/m2. Takze podla mna cena dobra. Prosim Ta, posli mi do IP, kontakt na tu firmu. Dakujem.
Odpovedať
my zateplujeme na komplet za 9-10eur m2 bez dodania materiálu
Odpovedať
Dnes my boli poliaci vycislit zateplenie domu - 130m2 a cenovo je to uuuplne odlisne od tychto tu cien....tato firma ma velmi dobre referencie tak preto som ich uprednostnila....takže- lesenie, polystyren, lepidlo, skratka vsetko co je potrebne je za cenu 21eur za m2... ak aj s fasadou tak o nejake 3-4 eura drahsie, zalezi od odtiena farby fasady...cim tmavsia tak drahsia...nieje tu zaratany sokel...aaaaa cena??? okolo 2500eur...no nie je to poriadny rozdiel???
Odpovedať
@lenosik69 ahoj môžeš mi prosím ťa poslať kontakt na tu firmu. ďakujem,
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám 19€/m2 za komplet 10cm polystyrenom pri 220m2.
Odpovedať
@lenosik69 ja poprosim kontakt taktiez.. Pripadne aj internetovy. dakujem :)
Odpovedať
@matusnorko je tam zahrnuta aj fasada, ci ta je zvlast? Mali v cene zahrnute aj lesenie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jezova neviem meno firmy lebo cisielko som dostala od mojho dobreho znameh...cena je o polovicu lacnejsia a su sikovny...takze to cislo je +48600994167...pekny vecer ;-)
Odpovedať
@matkamirko internetovy kontakt na tu firmu nemam...vysledky som videla u mojich znamych...to mi staci...a tel. kontakt je- +48600994167...
Odpovedať
@lenosik69 :)
Odpovedať
zateplenie polystaren 120 mm lepeny lepidlom Baumit starcontakt. klebrovanie duocontaktom fasadna omietak Baumit silikon top... cena 21,8 /m2 so vsetkym ... je to vpohode cena?
Odpovedať
@matusnorko ake materialy su v tej cene?
Odpovedať
@marrad, podla mna v pohode, nam vypocitali cenu za cca 170m2, na 6200e (po bokoch bola 10 polystyren, a v predu a vzadu 15-tka) A to sme z okresu TT...,Mozes poslat kontakt na nich do IP prosim?
Odpovedať
Profilova fotka
@marrad kebyže mám takú ponuku tak neváham, ale určite by som chcel vidieť nejaké referencie aspoň 3 stavby
Odpovedať
@roman77 jednu som videla nazivo, dalsie som videla na fotkach, nakolko su dost vzdialene....
Odpovedať
Profilova fotka
@marrad 10cm polystyren + vsetko ostatne, cie aj praca a lesenie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@marrad ako ste nakoniec dopadli? zobrali ste to? ste spokojní??
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@lacne Prezradte co vsetko je v cene 10-11€ za m2 ???
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
A vraj je taká krajina, kde sluhovia rozkazujú pánom... A hostia obsluhujú čašníkov... :-D :-D :-D Ej, ale sa občas trochu človek zabaví, keď si tu počíta... To ako keby ste sa bavili, čo stojí auto. Spravidla drahšie auto = rovná sa lepšie auto. Ak zatepľujem, idem do kompletného systému od jedného výrobcu, či už Baumit, Terranova, Edison... A beriem výrobcom predpísanú skladbu, nie to, čo ľudia zvyknú vláčiť z baumaxu, že lepidlo také, izolant hentaký, sieťky a kotvy zase iné a omietka od úplne iného výrobcu a často ani nie vhodná na zatepľovák... To by ste si aj brzdy na vašom Pežote dali opraviť nejakému samozvaného odborníkovi, čo povie, že je riaditeľom zemegule.....? Neviem, či sa mám smiať, či plakať, keď vidím, ako dnes niekto zatepľuje dom s 5 cm polystyrénu. A ak si dá niekto 10 - už je frajer... 8-) Je predsa všeobecne známe, že dnes by sa pod 15 cm izolantu nemalo ani uvažovať. A kto dá 20, určite neprehlúpi, lebo sa mu to vráti nielen v zime na kúrení, ale aj v lete, keď nebude mať vnútri 28-30 ale napr. iba omnoho prijateľnejších 24-25 °C. A ak už zatepľujem - tak neobísť ani tému rekuperácie - pretože takto je možné mať v dome stále čerstvý vzduch bez straty energie... http://ventilatory-amexx.sk/?1638,en_...
Odpovedať
a toto ma vyznam rozpisovat? takmer rok stara tema a niekto si zas len reklamu zadarmnko urobil....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@tomino9 Dozvedeli ste sa, čo všetko je v takej cene prosím? Alebo tým, že ste hľadali, neviete mi poradit cenu pri zatepľovaní povedzme za hodinu prace? Dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?