Zemina za odvoz

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, dam zeminu zo zakladov za vlastny odvoz. Lokalita :Zahorska Bystrica, cca 30-40m3, zacina sa kopat v od 23.7.2013
Odpovedať
1
5
6
Zdravím nemá nikdo zem za odvoz v Novej Dedinke?? Nemusí byť najlepšia je to na vyrovnanie. Dakujem za všetky ponuky.
Odpovedať
Ja ponukam zeminu v ga okoli keby ma niekto azujem
Odpovedať
Darujem za odvoz väčšie množstvo výkopovej zeminy na terénne úpravy (hlinito-ílovitá s kameňmi nevhodná na zakladanie trávnika) v Banskej Bystrici . Výkop koncom júla 2020. Predpokladaný celkový objem 100-200m3 .
Odpovedať
Darujem za odvoz cca 50m3 vykopovej zeminy (hlinovita, mierne ilovita). Okolie PD.
Odpovedať
DARUJEM zeminu cca 800m3 na vyrovnanie pozemku a zabezpečím aj dovoz do 25km. Stupava
Odpovedať
Profilova fotka
DARUJEM vykopovu zeminu (ílovitá), cca 150-200m3, treba si zabezpecit nakladku a odvoz. STOŽOK/Detva
Odpovedať
Profilova fotka
Darujem zeminu, Bratislava - Lamač. Doprava dohodou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ponukam zeminu za odvoz KOSICE
Odpovedať
dobrý den, príjmem zeminu v Leviciach, kedže je to na vrchnu vrstvu tak hlavne ornicu, černozem. Vačšie množstvo. Samozrejme že nečakám že mi ju niekto dovezie zadarmo.
Odpovedať
Ilovita zemina, Mojsova lucka, Zilina.
Odpovedať
Edit
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
prizivim sa na teme - K dispozicii cca 25 m3 zeminy za odvoz v okrese Senec. Je relativne dobra, z vacsej casti ornica. Zamiesala sa tam aj strkova hlina, po preosiati by bola fajn do zahrady, inak skor do navazky. Ked tak kontakt tu do spravy..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ponúkam hlinu. Lokalita Bardejov, odvoz možný v máji.
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?