Základy s platňou - dá sa to do 7000€?

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim vas, mam projekt domu 11x9m na rovnom terene. Dom bude mat jednoduchy tvar kvadra. Predbezne som rezervoval 7000e na zaklady aj splatnou. (vykop, zaklady, pripojky, platna a vsetok potrebny material k tomu). Vykop spravi bager, zaklady + platna domiesavac. Prace okolo toho budem robit ja s pomocnikom. Chcem sa spytat ake mate skusenosti a ci sa mozem zmestit do tejto sumy. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@pluvko ano , lebo tolko roboty tam nieje aby to bolo az takto ocenene
Odpovedať
@jblaze aka je podla teba adekvatna cena
Odpovedať
Profilova fotka
@pluvko keby som mal zlomene ruky nohy dal by som tak 1500 eur za robotu ;P
Odpovedať
@pluvko aj 2000 nech nezerem.
Odpovedať
@jblaze hehe kolega smelinar u nas vybavil za 2500 a to krochtal radostou aka fajn cena...
Odpovedať
@lukas2589 tak mam jednu partiu ktora vravi ze pojde za maximalny minimum ( cez rodinu vybavena ), len zaklady nemaju cas robit..tak na základoch preplatit ale verim ze to usetrim neskor...
Odpovedať
@pluvko to by si sa cudoval, kolki tu prave, na takých partiach po rodine a známych vybavených, zahucali :-D
Odpovedať
To je pravda... Nemozes ich potom zjazdit ked bude treba,lebo furt budes brat ohlad ze to rodina ti ich vybavila.A cenovo tiez.Zle sa s nimi zjednava.
Odpovedať
Mne bol minule na byte robit nieco moj znami.2 dni som ho osluhoval,kavicky,obed,ranajky,vodicka,pomahal som mu a ked mi povedal cenu,skoro som odpadol,tak som trochu zjednaval a a on furt ze to je kamaratska cena.Tak som sa nasral vyplatil mu to a od vtedy....
Odpovedať
@14054 tak ja.to chcem riesit ukolovo..chlapi ja zapezpecim material vy robotu..dam vam cca 20 000 ked vsetko spravite..priklad
Odpovedať
@kuracinarez tak az taky znami mne nie su..a ja nemam problem ich zyebat..joc aj otca ,)
Odpovedať
@pluvko Isiel by som ukolovo napr.dohodnut cenu za zaklady.Ked budes spokojny das im murovanie,to viete cca podla m3 vypocitat,potom cenu za veniec.Strechu zvlast strecharom,okna osadit oknarom,kurenie kurenarskej firme atd.Vsetko zvlast a hned vyplatit.Skor si to odkontrolujes,ako ked budu toho robit vela a napocitaju ti aj veci,ktore mozno ani nerobili.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kuracinarez presne tak mam aj v plane
Odpovedať
Kazda firma berie inac a hkavne sme na slovensku. Odborne a stavebne orace su dovre olatene lebo ich vie malo kto robit a robit s papierom a hlavne sa beru hypoteky takze vacsina ludi nespekuluje a proste zaplati. Za dlasie sme na slovensku a aj tu treba zarobit na 5 ludi co robia zaklady a este zeby aj na splatku X5 bolo. Realne pri dobrom pplanovani, dobrom pocasi, a idealnych podmienkach sa daju zaklady v pohode spravit do 7-10 dni. Su extremisti co to dokazu za 3-6 a aj za 30 dni :) Je velmi relativna otazka ci je to dobra cena. Nijto nevie aki mas zeminu, ci sa to nebude zvalovat, vi budu salovat vykop, ake hlboke su vykopy, kolko orace bude s tvarnicami a rozvodami vody + kanal atd.. atd...
Odpovedať
@annavajdova dakujeme za nazor, vela slov mala faktov :-D
Odpovedať
@14054 :D Uz je vecer nechce sa mi rozpisovat :) Jedine co vie clovek odporucit su dobri kamarati.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?