Menu Forum

Tesniaca manžeta na potrubie 160

fotoportrét
fotoportrét
skorpy
19
Registroval sa 27. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 279 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    Mojmirovce, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
skorpy
19
Registroval sa 27. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 279 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    Mojmirovce, okres Nitra
 bola mi odporucena tesniaca manzeta na potrubie 160.. http://hutterer-lechner.com/sk/products/catalog/Pipe-sleeves/HL800/160.aspx
jedna sa o tesnenie ktore ma bitumenovu (asfaltovou) manžetu, ktoru by som mohol napojit na hydroizolaciu..
zistoval som si cenu a ta je cez 100e emoticon , co je dost za jeden kus.. ja by som ich potreboval 4ks emoticon .. je aj lacnejsie riesenie?? rozmyslal som nad tekutou gumou ktorou by som natrel nejaku pasku..
14. sep 2012 o 09:25  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
achelan (38 r.)
4
Registroval sa 29. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 295 príspevkov a 1 článok. Má 2 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Snívam o dome
    Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
achelan (38 r.)
4
Registroval sa 29. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 295 príspevkov a 1 článok. Má 2 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Snívam o dome
    Považská Bystrica
 celkovo je to dosť drahá srandička - čo tak skúsiť niečo takéto podobné - náhrada za toto asi neexistuje, pretože väčšinou sú takéto manžety gumové (neodolné voči horáku pri lepení):
http://www.tegola.sk/doplnky_ploche_strechy_asfaltove.php
15. sep 2012 o 09:25  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skorpy
19
  • Už bývam v dome
    Mojmirovce, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
skorpy
19
  • Už bývam v dome
    Mojmirovce, okres Nitra
 dakujem za link, aj ked sa mi tam nic nehodi.. asi mi nic ine neostava len kupit aspon jeden kus a vyriesit kanalizaciu a na ostatne pripojky pouzit nieco ine a lacnejsie...
15. sep 2012 o 20:54  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to