Tekuta lepenka ako náhrada

Zdravím mohol by som pouzit tekutu lepenku na celoplosne prekrytie asfalto ej lepenky nakolo nam asfaltovu narušili pri omietkach.
Odpovedať
ako poskodili ? natav dalsiu vrstvu alebo lokalne len ... ta takuta ... no ...
Odpovedať
@shadowmilan čo je na tekutej lepenke zlé? ja teraz riešim obdobný problém: nakúpenú mám dvojzložkovú tekutú lepenku proti radónu a ipu. V projekte je hydroizolácia s protiradónovou ochranou... "Majster" s ktorým som sa rozlúčil nakúpil materiál aj taký, aj taký. Teraz dilema, použiť IPU, alebo tekutú lepenku alebo oboje?
Odpovedať
tekutu by som daval len pod ako poistnu ked je poskodeny pas, nanho uz len dalsi ked tak ...
Odpovedať
@shadowmilan no len potom keď budem natavovať ipu, nepoškodí sa aj samotná lepenka?
Odpovedať
@milan_toman dvojlôžková lepenka je podľa mňa iné než sa pýta palo1104. Ja to chápem tak, že palo1104 píše o "gumoasfalte". Ja som 2K lepenkou poisťoval ipu okolo a pod dverami, terasovými dverami a zateplením, ktoré je v styku s nedokončenou terasou. 2K lepenka je fajn.
Odpovedať
@tao_tao aha, ok. no mám aj ipu aj tektutú lepenku 2k den braven, tak to nejako skúsim skombinovať. Tak ako píšeš. Zvonka aj zvnútra okolo dverí, HS portálov a tam kd eje to v kontakte s vonkajším prostredím to natrem tekutou lepenkou a vnútro potom asfaltovými pásmi, teda ipaou. vnútri, keď som nad úrovňou pozemku, stačí keď budem ipu iba natavovať na spojoch teplovzdušnou pištolou? lebo pred plynom a horákom mám rešpekt...
Odpovedať
teplovzduskou sa narobis ako kon 😄 robim teraz snou len detaily pri podrezavani muru a teda, kde sa bude dat pojdem plamenom potom uz celoplosne
Odpovedať
@milan_toman veru, pištoľou to pôjde pomalšie. Ja som pištoľou upravoval pár detailov na stene, keď bolo niečo zatrhnuté alebo nedoliehalo a ako píše shadowmilan, ide to pomalšie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Má nejaký účinok, keď spoje lepenky (samozrejme po vychladnuti) prebehnem 2-3x gumoasftom? Len pre svoj pocít istoty
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?