Skúsenosť - LN Hydroizolácie s.r.o.

Dobrý deň, máte skúsenosť s touto firmou..? (p.Napoky, Voderady) Veľmi pekne ďakujem za každú reakciu..
Odpovedať
@brapene Dobrý deň, kontaktovali ste ich?
Odpovedať
Profilova fotka
Som nespokojným zákazníkom firmy LN Hydroizolácie s.r.o. Pred rokom spravili nám hydroizoláciu, musieli sme odstrániť zateplenie sokla, aby ( podľa ich slov ) hydroizolácia sa dostala do stien. Povedali, že má zostať sokel otvorený, aby vlhkosť mala kam ísť a sľúbili, že o rok prídu skontrolovať stav muriva, či už môžeme sokel dať do poriadku. Konverzácia vtedy bola výborná, priateľský prístup, všetko tak, ako má byť - pred tým, ak dostanu peniaze. O rok neskôr, písal som email, s otázkou, či nezabudli na nás, odpoveď som však nedostal. Musel som zavolať, a pani Napoka mi povedala, že jej manžel vraj má operovanú chrbticu a teraz nevedia, totiž vôbec, kedy by sa dalo spraviť kontrolu, či už na budúci rok alebo vôbec nikdy (???) Na moju otázku, prečo nereagovala cez email, odpoveď bola "aj my sme máme nárok na dovolenku". Ku tomu to bolo dodané len niečo v podobe "však, spravili sme hydroizoláciu, čo ešte chcete". Takže, keďže nemôžem hodnotiť ich prácu, môžem len povedať, že prístup ku zákazníkom majú taký klasický - dostanú peniaze a potom je jedno, čo ďalej. Pridávam fotku, sokel po injektáži.
Odpovedať
@yury_yury ďakujem za info, ešte som ich nekontaktoval.. a hydroizolácia, ktorú vykonali, je účinná..? Pomohlo?
Odpovedať
@yury_yury ďakujem za info, ešte som ich nekontaktoval.. a hydroizolácia, ktorú vykonali, je účinná..? Pomohlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@brapene Prave pre posudzovanie ucinkov volal som panovi z LN Hydroizolácie s.r.o. (pan Napoky, pani Napoka: je to rodinna firma). Mozem len povedat to, ze ked pred rokom sa vrtalo murievo, bolo vlhke a ked som vrtal pred tyzdnom, tak bolo take "mastne" - neviem popisat presnejse, pardon!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?