Šachta na vrt

Zdravím všetkých, dal som navrtat vrt a teraz sa napajam do domu. Rád by som použil šachtu z plastu ale bohužiaľ musím vyrobiť niečo na mieru lebo pracujem v stiesnených priestoroch. Z jednej strany plot a z druhej skleník. Rád by som šachtu vybetonoval, vstup bude napríklad 40 na 70. Ako by ste postupovali? Stačí to zabetónovať a hotovo? Alebo mám riešiť hydroizoláciu? V šachte nebude ani frekvenčný menič ani nič iné. Budú v dome. Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
ja som neriesil ziadnu hydroizolaciu a vsetko mam v sache.Sachta je vybetonovana..akurat mi zkorodoval vo vnutri tlakovy spinac, kvoli vlhkosti, no teraz mam tlakovy spinac nadkryty. Sachta funguje stvrty rok, nemam ani zabetonovany spodok. No ked su privalove dazde, tak mi do nej od spodu tlaci voda, ale dal som tam odtokovu ruru.
Odpovedať
@mm2001 Práve to tiež riešim. Plastové neskutočne predražené, betónové skruže príliš ťažké na manipuláciu, Tak som sa rozhodol pre 15-ky DT. 6 rady po 10 ks, na spodok 15 cm základová platňa, na vrch 15 cm platňa, 60x60 dekel. Izolavať nejak neplánujem, len do betónu dám plastifikatór, aby moc nepremokal. Zo stavby sa mi zvýšili nejaké roksory aj karí sieť. Štrk mám, tak aspoň to zúžitkujem.
Odpovedať
Super ďakujem moc za rady
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?