Kedy izolovať

Zdravím vás chcem sa spýtať môžu sa izolovať pivnice(garáž) teraz v zime alebo mam počkať. Pýtam sa preto Idem ťahať káble na elektriku ktoré pôjdu po zemi a neviem ci mam najskôr zaizolovat alebo natiahnut elektroinštaláciu a potom keď sa pôjdu robiť poteri tak zaizolovat. Ďakujem za rady.
Odpovedať
@matejmaco Z dotazu bohuzel neni uplne jasne jakou izolaci mas namysli. Jestli se jedna o vnitrni hydroizolaci na podlaze tak asi neni problem. Jedine se podivej na technicky list je tam definovane teplota pro manipulaci, coz by mohl byt problem pokud mas izolaci ulozenou nekde venku na mrazu. Ale u kvalitni izolace to neni problem tam je to az -15 / -25 stupnu. Zkus upresnit dotaz a pak se uvidi🙂
Odpovedať
@raziel628 ide o izoláciu celej platne. Hrubá stavba je hotová všetko len ešte som neizoloval platňu,a neviem ci to spraviť pred natahanim káblov alebo až keď budu káble hotové
Odpovedať
@virnik27 a s penetraciou není problém keď je zima vonku? Nevadí to? Aši je to lepšie teraz zaizolovat ako keď budu káble natiahnuté aký je váš názor?
Odpovedať
@virnik27 tak to môžem rovno natrieť asfaltový penetrakom?
Odpovedať
@virnik27 zle som prečítal 🙉 ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
v pohode mozes izolovat, len Ti radim pouzi aspon nieco ako sklobit glasbit, nie tu handru co ma v nazve vs35, to tam rovno mozes polozit koberec a bude ti to “izolovat” rovnako.
Odpovedať
Radím spraviť tak, ako ti napísal virnik a bude to dobre 😎
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?