Hydroizolácia Fatrafol alebo Glasbit G200 S 40 na základovú dosku bungalovu nepodpivničený?

Glasbit v 2 vrstvách Fatrafol jedná vrstva samozrejme s geotextíliou 2 krát,čo je lepšie, aj cenovo výhodnejšíe? Nie zbytočne Fatrafol ?
Odpovedať
Profilova fotka
Fatrafol a geotex určite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my budeme tiez davat Fatrafol. Myslim ze cenovo je ale najdrahsi. No v nasom pripade sa jedna o izolaciu suterenu kde bude obytna jednotka. Holt na hydroizolacii sa setrit moc neoplaca.
Odpovedať
Ja som za Glasbit
Odpovedať
GLASBIT G200 S40 ,1 vrstva tak som robil ja súterén
Odpovedať
Ja som dal Glasbit. Povodne som chcel dat Fatrafol. Ale pristup pana Pliesovskeho, ktory robi instalacie Fatrafolu v Martine a ktoreho mi odporucili priamo vo Fatrafole bol asi taky, ze mi to nebol schopny ani nacenit. 115m2 - asi nezaujimava zakazka. Odvtedy nechcem o Fatrafole ani pocut, takyto pristup im robi velmi zle meno.
Odpovedať
Profilova fotka
Pod mury fatrafol 803 hr.1,5mm a potom uz staci stafol 914 hr. 0,8mm. Dovod ten pod murmi je dlho vystavovany nebezpecenstvu(murari, vodari, elektrikari) Ja som to robil takto. Geotextiliu urcite 300-ku. 8-)
Odpovedať
Penefol 750 1 mm hrubý a pod platňu.
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznačne Glasbit, nižšia cena, hrubšia a bezpečnejsia izolácia, nie je čo riešiť :-D :-D 8-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?