Debnenie základov

Profilova fotka
Ahojte. Debnil som základový pás ako ochranu proti zosuvom a pre získanie času na správne zviazanie armatúry a ostatné veci. (Ak by niekoho zaujímala táto téma, nech mi napíše správu) Moja otázka: Debnenie z dosák má výšku 70cm, a dosky v spodných 10cm už asi nebudú použiteľné.. Môžem ich tam nechať, alebo sa musím snažiť všetko vybrať? Ak áno, tak prečo? Ďakujem.
Odpovedať
Ak budú pod zemou, môžeš ich tam nechať, však ono to zhnije.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Dobrý deň, môžem sa opýtať? Nechali ste na koniec tie dosky na debnenie tam? My máme problém, že ich nie a nie dostať von.... Tak tiež uvažujeme, že ich tam necháme (budú pod zemou). Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@onka Zdravím. Vybral som ich nakoniec, ale bolo to treba odkopať až pod ne.. Ale keby to nešlo, nechám ich tam, len mi bolo luto ich tam nechat... M.
Odpovedať
@majgy Ďakujem. Nám to vôbec nejde von. Keďže si to zatiaľ robíme svojpomocne, tak sa s tým asi nejdeme veľmi zapodievať. Niečo zhora spílime a ten zvyšok asi necháme. Dúfam, že to bude OK. Nech sa darí! 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@onka No, nato vyberanie treba mysliet uz pri montazi debnenia. 🙂 Asi ste to proste priliš dobre pozbíjali.. 🙂 Avšak otazkou je ešte aj to, či ste dávali fóliu ako ja. Bez nej by som to ani ja nevytiahol...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?