Cena DT40 - 500 x 250 x 400 mm ??? ZV,BB

Profilova fotka
Aká cena je dobrá za jedno DT40? Napríklad som našiel toto: https://www.lacnestavanie.sk/p/677/de... Cena: 1,23 € s DPH za kus, len neviem, či sú kvalitné? Nechcem DT 40 s perodrážkou (nech majú tvar písmena H). Google a vyhľadávač na diskusii som použil, múdrejší však nie som... :-| Okolie Zvolen, Banská Bystrica
Odpovedať
Profilova fotka
@predatorzv a v predajniach v ZV a BB ti ponukli po kolko ?
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj Zatiaľ - 1,32 € Stadreko (+ 35 doprava a vyloženie), Premac - 1,67 € ( + 100 doprava a vyloženie) + doprava + vyloženie, chcem 500-600 ks. Tak neviem, čo je dobrá cena?
Odpovedať
Profilova fotka
@predatorzv najlepšia cena je tá ktorá bude v celku stáť najmenej. U nás sa bežne berie 3 eurá za vyloženie palety, cenu za dovoz vieš, a nemyslím si že by mal byť nejaký markantný rozdiel v kvalite, tie čo bežne kúpiš v BB aj tak budú pravdepodobne z Turian
Odpovedať
Profilova fotka
@predatorzv bol si v drevostave, alebo techniku v ZV ?
Odpovedať
Profilova fotka
@martosko Tak, mne sa zdá to Stadreko (H40) za 1,32 € (+ 35), dobrá cena... Ten Chyžbet, mi napr. vychádza doprava zadarmo, ale neviem, či tam je aj možnosť vyloženia na pozemok rukou.. A neviem posúdiť kvalitu, nakoľko som nič o nich nenašiel..
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj Premac - Technik, Drevostav som nepisal.. riešim to zatiaľ cez e-mail, nakoľko sa to inak ani nedá...treba ísť niekde osobne a tam sa dohodnúť?
Odpovedať
Profilova fotka
@predatorzv V drevostave som vacsinou dostal najlepsiu ponuku, akurat si treba davat velky pozor aby ste sa pochopili co objednavas :).
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj Napísal som tam, ja nemám problém ani osobne ísť hocikde, len časovo to vychádza max na 1-2 miesta osobne...písal som inak do - Rajjan, Holóši, MPL, IBV, TEchnik, Garaj...+Drevostav
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?