Cena betónu za 1m3

Profilova fotka
Ahojte možno tu už táto téma je, tak sa vopred ospravedlňujem. Aké cenové ponuky ste mali na betón? Konkrétne 16/20 a 20/25.pripadne koľko vám rátali, ak ste mali požičanu aj pumpu na betón (putzmaister či ako sa to volá). Najlepšie NR a okolie. Ďakujem
Odpovedať
@neila19 najlepšie si je to obehat osobne povedať koľko asi budete od nich brata oni vám urobia cenu. A betón pumpa tiež záleží akú veľkú potrebujete. A podľa mňa je úplne jedno aká cena betónu je ale záleží ako ďaleko sú od vás to robí dosť na cene. Ja som mal jednu 4km od stavby a cena neprekonateľné oproti ostatným. Ale už je to 3 roky takže ti moje cena nepomôžu ale veľa betonarok ma cenník na nete a od toho sa vieš odrazit
Odpovedať
Profilova fotka
@vilny39 už ako taký prehľad mám. Väčšinou firmy už majú zarátanu aj cenu betónu s dovozom. Len tie pumpy majú rôzne ceny na hodinu.
Odpovedať
Profilova fotka
Mna vysiel beton na 70e za kubik po prepocte
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mám ponuku, ale ponuku ako pre mňa za 57, pumpa 100eur na hodinu, +som ja nezachytil koľko je doprava lebo mi buchali majstri. 15eur nejaký roztok, tak to je asi dosť dobrá cena. A jednu ponuku mam, ale bez známosti za 63 s dopravou +90eur na hodinu pumpa
Odpovedať
@neila19 neviem kolko kubikov potrebujes, ale bude to plus minus vsade tak isto. Tych 15E je rozbehova chemia.
Odpovedať
Bezna cena je 70€ m3. Pumpa 100 a viac za hodinu. Niekto uctuje uz aj nastartovanie a stretol som sa s 2€ za km. Domiesavac 15min 8€ vykladky. Cena za spracovanie betonu ne od 20€ 1m3.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som našla asi ozaj dobre ceny a keď rátam, se ta druha ma v cene už aj dopravu, tak sa to tiež oplatí. Ešte čakám na jednu firmu to mi zisťuje bratranec.
Odpovedať
Profilova fotka
@neila19 Dnes som zhanal beton - nazvy firiem tu neuvediem, kludne mi zavolaj a podelim sa o info (0915 954 852). Cena bola rozna .. mna zaujima celkova cena ktoru mam zaplatit soferovi. Konecna cena ktoru som si aj objednal bola 62 za m3 za 25 beton (20/25). Spolu teda za 5m3 = 310 EUR s dovozom. Samozrejme bez papiera. Jedna sa vsak o domiesavac ktory to vyleje, bez pumpy. Ked som robil deku tak mi dosiel pumik (domiesavac a pumpou), doviezol cca 7m3 max. Ked beries ale vacsie mnozstvo betonu tak sa oplati zvlast pumpa a domiesavace.
Odpovedať
Profilova fotka
@neila19 Zabudol som - som z NR 🙂
Odpovedať
ide aj o kvalitu nielen o druh cementu
Odpovedať
Profilova fotka
@vrajmantak No a povedz mi ako zistim ktory je kvalitny 🙂 Vo firme kde to bolo najdrahsie mi povedali ze oni na taku cenu ist nemozu aku som dostal inde ale iba kvoli tomu ze nevedia dat bez papiera.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?