celovinylová podlaha

1. aug 202040

Prosím, poradte mi pri výbere celovinylovej podlahy-clik systém. Ktorá je naozaj kvalitná, resp. ktorú značku odporúčate a prečo? Potrebujem niečo odolné, oteruvzdorné a hlavne niečo, čo vydrží dlhé roky a taktiež domácich miláčikov (v budúcnosti plánujeme psíka).
Vopred ďakujem!

• My sme tiez vyberali dlho, preberali sme znacku ako quickstep...no po dlhej dobe sme sa rozhodli pre znacku gerflor. Zevraj ma quickstep posledny cas nejake problemy s reklamaciou...

Mame gerflor creation 55 clic -neviem presne aky odtien ale z tejto serie. Cena bola 39€/m2

• O tejto značke som ešte nepočula. Hneď ich idem pozrieť. A sú celovinylove?

• @ikina30  ano francuzi, maju toho na vyber dost. Ano je to celovinylova so sklenenym vlaknom

• tarkett starfloor click 30 PLUS -túto som dal...vraj pod ňu nemusí ísť podložka,ale ešte sa ju len chystám položiť...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Rekonštrukcie bytov a bytových jadier v Bratislave. Murárske práce, rekonštrukcia kúpeľne, vody a elektriky. Profesionálna práca so zárukou.
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

Elektroinštalácie, revízie, bezpečnostné systémy, štruktúrovaná kabeláž, projekcia. Pôsobíme v okresoch BA, MA, SC, DS.
    Články od našich partnerov
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Klasicky nadčasová kúpeľňa
    Keď maľovanie a stierkovanie nie je len o estetike
    Archív článkov od partnerov