Zahradny traktor John Deere X155r VS Alko T20

Ahojte, neviem sa rozhodnut pri kupe zahradneho traktora. Mam na vyber pouzity John Deere iba s 80mth + vlecka (nie uz John Deere), alebo za tu cenu novy Alko T20. Vedeli by ste poradit, popripade sa podelit so skusenostami? Dik
Odpovedať
to sa na tých 11á - minus dom moc nepovozíš, kúp dve automatické korytnačky a s pohárom piva v ruke môžeš z terasy sledovať ako to zvládajú :-)
Odpovedať
@ludo999 strašne málo informácií. Aké sú to typy? Majú hydrostat? Bez toho by som traktor nekupoval a hlavne nie na malom pozemku. Aké výkonné motory majú? Tiež som ca 2 roky do zadu kupoval. Majú 2 alebo jeden nôž? Nech. Alebo elektrické spúšťanie kosť? ...
Odpovedať
@ludo999 teraz som si vsimol ze v nazve mas oba typy. Su to velmi porovnatelne traktory. Ak chces kosit 11a tak na to postacuje nieco lacnejsie / mensie. Za aku cenu mozes mat tie traktory? 3500 eur je podla mna prilis. Ja som kupil jazdeny (ca 2 rocny) STIGA ESTATE 5092 H. Dal som zanho 1500 eur. Ked porovnavam parametre tak tie co uvadzas maju o cosi vykonnejsi motor, sirsi zaber, ... jednoducho traktory urcene na vacsie vacsie plochy (60-100a).
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?