Záhradná hojdačka - kde zoženiem náhradné diely?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Prosím vás kde zozeniem to polohovacie ,,čudo" na uchytenie striesky na hojdačku? Celé nam to dolamal vietor az to vytrhlo cele z tej tyce.Pisem jak tatar ale hadam niekto pochopí.
Odpovedať
@duzu aha ok dobre dakujem.tiez zháňam a neviem zohnat preto sa pýtam dakujem
Odpovedať
@duzu prosím vas, kde sa ten obchod hobby nachádza? Ja by som potrebovala 13tku..da sa zohnať 12,14,16 ale 13 som nikde nenasla..
Odpovedať
Profilova fotka
@dlhopis Zdravím,mal by som záujem dva kusy , kontaktujte ma na email rasca333.jk@gmail.com, Ďakujem
Odpovedať
@dominini v BR ale neviem čo tam majú teraz
Odpovedať
Profilova fotka
@dlhopis dobrý deň potreboval by som 2ks takých uchytov ak to ešte ponúkame
Odpovedať
Profilova fotka
_@dlhopis dobrý deň potreboval by som 2ks takých uchytov ak to ešte ponúkame fullhd3d@azet.sk
Odpovedať
Dnes mi prišli úchyty od p."dlhopis".Vrele odporúčam...maximálna spokojnosť, pasujú presne na milimeter
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň.Mala by som zaujem o vyrobu nahradnych dielov na zahradnu hojdacku.Je to este možné?
Odpovedať
Profilova fotka
@dlhopis,dobrý deň,ak by som Vás mohla poprosit,mala by som záujem o vyrobu nahrad.dielov na zahr.hojdacku.Mám vsetko pofotene,urobený technicky nakres.Mohli by sme da skontaktovat?Mail:maria.macicakova@centrum.skDakujem pekne.
Odpovedať
@dlhopis Dobrý deň, je ešte možné aby ste mi takýto úchyt vytlačil? V prípade že áno poprosil by som info na mail martin.bozidar@gmail.com Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@dlhopis Dobrý deň, mal by som záujem o 2 kusy, ak je to aktuálne. Ďakujem jarodo2@pobox.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň @dlhopis , je to ešte aktuálne? Prosím napíšte mi mail na filippkralik@gmail.com, doplním bližšie info. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dlhopis Dobrý deň, ak je to stále aktuálne mal by som záujem o 3 kusy úchytov na striešku, prosím kontaktujte ma na viktor338@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
@dlhopis Dobrý deň, mal by som záujem o 2 kusy, ak je to aktuálne. Ďakujem kontakt: dudo@centrum.sk
Odpovedať
@dusan_dudos pisal som Vam mail
Odpovedať
@dlhopis dobry den, tiez by som mala zaujem o 2 nahradne diely na striesku hojdacky, poprosim Vas o kontaktovanie na martinooza@gmail.com
Odpovedať
@marmartinka Zdravim Pisal som Vam mail. Pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
@dlhopis mal bi som zaujem o 2 kusi vieťe mi poskitnuť blizšie info..dakujem za info.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, môžem vrelo odporučiť tento diel na hojdačku od @dlhopis. Uchyt sedí presne a zatiaľ aj za vetra to drží.
Odpovedať
@dlhopis Dobrý deň, mal by som záujem o 2 ks náhradný diel na hojdačku. Prosím kontaktujte ma na emailovej adrese 21miroslav.simko@gmail.com.Ďakujem .
Odpovedať
@dlhopis Zdravím, mala by som záujem o dva kusy úchytok, diel, ktorý je naľavo na fotke. Ozvite sa mi prosím na v.konyova@centrum.sk
Odpovedať
@dlhopis Dobrý deň , mám záujem o 2 ks náhradného držiaku , prosím Vás ozvite sa mi na Nederland727@gmail.com , vopred ďakujem. 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@dlhopis dobrý večer, mala by som záujem o 2ks. Môžete sa mi prosím ozvať na maja.rusnakova6@gmail.com
Odpovedať
@dlhopis dobrý deň ja by som potrebovala 2 kusy takýchto môj mail je adriana.gajdosechova@gmail.com ďakujem
Odpovedať
Dobrý deň, ja by som mala tiež záujem o náhradné diely - tu skrutku. Môžete ma prosím kontaktovať na mail: Jana.puchovska@gmail.com čo najskôr? Dakuejm
Odpovedať
@jana_ladanyi_puchovska kde sa dá zohnať vrchná plachta ?stará sa úplne rozpadla , alebo z akého materiálu dať ušiť novú aby nepremokala?, plachtu na sedenie som vystužil doskou, tie skrutky mám obyčajné vrtuľku
Odpovedať
Dobry deň, mám záujem o 2 kusy držiakov na striešku. Môj mali je varga.pap.hajnalka@gmail.com. Ďakujem. S pozdravom Varga
Odpovedať
Profilova fotka
@dlhopis Zdravím,ak sa ešte dá,poprosil by som 4 kusy týchto uchytov striešky,prišiel by som pre ne,dakujem. Slavo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
zdravim. ak by sa pan neozyval tiez ich idem zrovna tlacit. mozete mi napisat na rastislav.gracik@gmail.com s pozdravom rg
Odpovedať
Dobrý deň, podarilo sa mi zlomiť skrutku na strieške záhradnej hojdačky Darina. V obchode kde sme ju kupovali cca 3 r. Dozadu sa to neda zohnať. Prosím Vás kde ju zoženiem? Videla som, že je možné ju vytlačiť na 3d tlačiarni pán s menom @dlhopis. Je to ešte aktuálne? Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?