WPC lamely - exterier domu

Dobrý deň prajem Máte niekto skúsenosť s WPC lamelovým sytémom? Chcel by som obzvláštniť fasádu domu a chcel by som použiť lamely. Viete mi odporučiť Firmu / živnostníka ktory by ,mi vedel poradiť prípade vypracovať cenovú ponuku ? Registrujem len firmu WPC Slovakia Prípadne ak máte kontakt aj na firmu z poľska. AK máte skusenosti pre a proti budem rád za reakciu. Dakujem
Odpovedať
Prikladám aj foto.
Odpovedať
Profilova fotka
WPC dosky som dával ako podlahu na terase, kamarát má z nich spravený plot. Neviem, že ci to chceš sám robiť, ale dá sa u nich aj na kľúč. Obaja sme kupovali od Timbermaxu. Kontakt môžem pozrieť, ale myslím, že všetko potrebné nájdeš aj normálne na ich webe.
Odpovedať
Dakujem za info.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli pozerat dosky aj u nich v showroome, co sme si najskor hovorili, ze to bude asi zbytocne, ale veru nebolo. Oplatilo sa to hlavne skrz to, ze maju take ukazky aj spravene vonku, ze jednak si to vies normalne nazivo pozriet ako to vyzera, ked aj posobi na to pocasie, dazd a vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@jullike hej no to je dosť výhoda by som povedal. Obzvlášť, keď akože ešte nemáš nejakú skúsenosť s tými doskami. Tak aj pre predstavu, čo to vlastne je, ako to presne vyzerá a podobne, tak je to takto lepšie. To aj naživo si pozrieš všetky tie farby a odtiene a môžeš aj skúsiť na dotyk.
Odpovedať
Nemitrade Mam fasadne lamely, parada.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@jano66 tiez si myslim, preto sme si nakoniec aj Timbermax vybrali, lebo sme si aj mohli pozriet, ako to vyzera, ako sa tie dosky chovaju, ze nevyblednu a tak dalej. Dobra skusenost si myslim, lebo len tak v obchode to takto nevies posudit.
Odpovedať
Profilova fotka
@jullike tak to veru nie, to keď ideš len takto do predajne niekam, tak to v regáloch naskladané dosky bývajú a z toho ozaj moc nevieš usúdiť. Ale napríklad majú oni aj na webe také porovnanie, tuším je to ale s fasádnym obkladom, ale však to je už akože jedno, na čo sa použijú tie dosky. A tam to pekne vidno, že ako sa ktorý materiál správa po čase a vplyvom počasia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?