Vaše tipy na kosačku na trávnik do 300 m2

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Máte nejaké tipy na kosačky, aj dobré/ zlé skúsenosti? Na našich cca do 250 -max 300 m2 trávnika mám v úvahe elektrické kosačky zn. Bosh (Rotak 34 alebo 37), Gardena (36 E PowerMax), AL-KO (Comfort 40), a myslím že aj Black&Decker (GR3810) by mohli byť ok..Mountfield má vraj záruku dlhú (7-ročnú) zaujímavé sú novinky s nízkou spotrebou (Kosačka BluePower 37E)... Na rovinatý trávnik asi nie je potrebné mať šírku záberu väčšiu než 40 cm...či sa mýlim? :-) Myslím najmä na spoľahlivosť, váhu, (materiál), mulčovanie je plusom..recenzií nie je na webe moc... isto sa radi podelíte s názormi ;-)
Odpovedať
1
2
@adrianaza Ja mám Gardena 32. Lahucka, Pokosi aj vysoku travu. Spokojnost. Bosh Rotak 32 je +/- to iste, ale je tazsia asi. Na maly travnik uplne postaci.
Odpovedať
@compra dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
robomow si tiež pekne poradí s vysokou prvou trávou a potom už v podstate mulčuje
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
My sme vlani kúpili elektrickú Bosch Rotak 37, spokojnosť. Máme pozemok 4 áre. Je ľahká, hlavne má kovové nože. Kúpili sme ju priamo od autorizovaného predajcu, v prípade reklamácie ju prídu zobrať až domov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ja som si vybojovala rucnu vretenovku Al-ko... pohoda bez kabla... hocikedy vytiahnem... prejdem sa po travniku ... a zase odlozim... ziadne rozmotavanie kabla, zmotavanie kabla, a davat pozor na kabel pocas kosenia... som s nou uplne spokojna... trava sa zaroven mulcuje a uprimne v tomto horucom a suchom lete som ju pouzila iba parkrat... som sa tesila, ze jesen bude lepsia, ale aj teraz je sucho a trave sa moc nechce rast... a ja tak rada kosim :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?