Samonavijaci bubon s hadicou

Ahojte vedel by mi niekto s vlastnej skusenosti poradit aky bubon s hadicou na stenu kupit ? Najlepsie okolo 30m hadice Ci ist do niecoho overeneho https://www.seko.sk/sk/nastenny-box-n... alebo nieco lacnejsie https://www.motozahrada.eu/Automatick... Dakujem pekne za kazdu radu
Odpovedať
Neviem porovnať s lacnejšími, ale máme Gardena a je fakt super, odporúčam
Odpovedať
@papulaa my sme zistili, ze pri veciach, ako zahradne hadice a pod. veci, co su vystavene pocasiu a casom tak ci tak degraduju, sa oplatí kupovať nejaku strednú triedu. Lebo tie top značky maju niekedy 2-3x vyssiu cenu, ale nevydrzia 2-3x tolko.
Odpovedať
@akvi ja mam pocit ze sa oplati kupit to najlacnejsie, lebo to vydrzi cca tolko isto a ked aj nie, tak furt mozem kupit druhe a este aj tak usetris :-D
Odpovedať
@cotibebemore no ved ono záleží kus od kusu. Mame asi 4 rozne hadice od najlacnejších po drahšie a niekedy prekvapia aj tie lacné.
Odpovedať
@akvi s tým by som nesúhlasila, sú to rozdielne veci. Co sme mali lacné hadice tak tie nevydržali. Možno je to tým, že klasická hadica je pohodlná väčšinou kade tade. Ale táto je schovať v bubne, takže tak nedegraduje
Odpovedať
To ste mi teda moc nepomohli 😄
Odpovedať
@papulaa no to uz tak býva na fóre 😁. Ale teda, ja by som 140 ecok za to nedala ani omylom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Tiez chcem tu gardenu, neviete mi poradit ako to dat na fasadu? inu moznost nemam. Rozmyslam nad chemickou kotvou. Mam 250mm zateplenie a Termalica 240 mm. Vydrzi to v pohode?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@zuzcek1988 prosim ta pekne mohol by si mi povedat aky ma rozmer samotný držiak? Nikde sa k tomu neviem dopátrať. Ďakujem velmi pekne
Odpovedať
@jurajch 14x33 cm ma drziak
Odpovedať
Mám tú Gardenu a teda za mňa to vrelo odporúčam ... Idem s nou do 4 tej sezóny, za tie 3 som nemusel nič riešiť ... Stále krásne navíja, nezasekáva sa, žiadne náznaky degradácie ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?