Roboticka kosacka Gardena

Ahojte. Ma niekto skusenosti s robotickou kosackou Gardena Sileno city 500? Klady,zapory popripade vychytavky potesia 🙂
Odpovedať
1
2
Nikto?
Odpovedať
Profilova fotka
Za ma stale nezmysel … pokial bude zabrana fungovat na sposobe drotu tak je to podla mna stale nedoladeny nezmysel… A to som uchyl na smart veci a vyslovene mam rad smart domacnost atd… ale kosacky su ako 30 rokov za opicami zatial 🙈
Odpovedať
Profilova fotka
nie je to asi take ziadane, tak sa tomu tolko nevenuje. lebo ked si porovnas s vysavacmi, tak tych je dovolim si povedat, ze niekolkonasobne viacej druhov a modelov na vyber ako pri kosackach.
Odpovedať
@okro1 Hej : ponuka je priamo umerna dopytu. A prave preto ke zaujimave vwdiwt skusenosti inych kedze tieto kosacky nie su v kazdej druhej zahrade.
Odpovedať
Profilova fotka
@okro1 ale veď oni nemusia nič nové vymýšľať 😄 stačí vziať črevá a softwér z vysávača a hodiť to do väčšieho odolnejšieho balenia..... a mohli by sme tu mať funkčné použiteľné robotické kosačky.... a určite by o to bol väčší záujem.... 🙂 ale takéto predpotopné riešenia ako drôtik popri zemy atď... jasné že o to nieje žiaden svetoborný záujem...
Odpovedať
Ja som si zajednal husqvarna automower 305 chcel som tiez gardena ale ma odhovoril
Odpovedať
@peterklimpl Kto ta odhovoril a cim?
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez by ma zaujimalo. Chcem si spravit taky mensi prieskum, aby som vedela, ci sa nam to vyplati kupovat, ze by sme novu sezonu zahajili uz s robotickou kosackou, alebo mame ostat pri klasike.
Odpovedať
@whitema ja som ju priamo neskúšal ale videl u suseda. Minulé leto mu celé leto behala po záhrade. vzhľadom na zvuk ktorý vydávala tu podľa mňa reálne spálilo viac elektriny ako pokosilo. Toto leto ju už nepoužíval 😄 za mňa zbytočnosť
Odpovedať
Profilova fotka
Akoze to je hlucne chces povedat?
Odpovedať
@sousedekovci89 A bola to kosacka? 🙂
Odpovedať
@marcel714 bola, nakoľko som sa ho pýtal či to je robotická kosačka a vravel že áno. nejaká od Husquarny, presný model nepoznám.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tad8 nie (bola poriadne tichá) iba že ten zvuk znel ako keď kosačka beží naprázdno a sem tam sekne nejaké stebielko trávy.
Odpovedať
Gardena nemám skúsenosť, mám skúsenosť s Worx Landroid.
Odpovedať
@1_palo_1 A ako si spokojny?
Odpovedať
@marcel714 ten co to predáva predava aj gardenu ale vravel ze nieje dobra skrz toho ze ma v predu iba jedno koliesko ze to nerobí dobrotu
Odpovedať
@peterklimpl No co ja viem,tak v predu ma dve s pohonom a jedno ma vzadu.
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 my mame Gardena 250-ku. Plánovali sme ju už pred úpravou exterieru a teda vodiace kable sú pod sieťkou proti krtkom a na to išiel travovy koberec. My s ňou nemáme žiadny problem a môj manžel ju zbožňuje o to viac, že nemusí každý víkend kosiť 🙂
Odpovedať
@zipsuliak a čo táto kosačka? BMK MOWER BM6 SMART WI-FI , diely sa dajú kúpiť samostatne a vieš si to opraviť sám..
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@19michal93 300m2 rovina do Lka s jednym stromom uprostred.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Mam Gardena Sileno city 400 za mna velka spokojnost kosi asi 230m2
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 odporúčame sthil rmi 422 dokáže zvládnuť aj nerovný terén. Ideálna plocha kosenia je od 200 - 400 m2 + jednoduchá inštalácia https://octopia.sk/referencie/39/robo...
Odpovedať
@octopiask Dakujem,uz mam gardenu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
mam gardenu a som spokojny.... ale po poslednom update mi nechce kosacka zacat kosit podla planu, len stoji v docku a apka pise ze vyhladava stanicu. Rucne kosenie ide bez problemov... Nevie dakto co s tym?
Odpovedať
@y2k Skusal si sa informovat v Gardene?
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 zatial nie
Odpovedať
@y2k Skus.Tam ti poradia.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?