Menu Forum

Poraďte traktorovú kosačku do 1 800€

7. aug 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
filip3
Registroval sa 6. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
filip3
Registroval sa 6. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Nitra.
 Zdravím..rozhodli sme sa pre kúpu traktorovej kosačky a potrebujem pomôcť s výberom nakolko nemám ani predstavu o tejto téme. Terén je mierne členity a do svahu nic hrozné ale rovina to nieje stúpanie presne neviem. Rozpocet je do 1.800€. Dá sa kúpiť v tejto cene niečo normálne? Akú vysokú trávu zvladne takáto kosačka? Ak mate osobne skúsenosti budem velmi rád za odpovede. Vďaka.
6. júl o 04:30  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
romoles
Registroval sa 26. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 62 príspevkov. Okres Levice.
  • Zariaďujem dom
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
romoles
Registroval sa 26. apríla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 62 príspevkov. Okres Levice.
  • Zariaďujem dom
    okres Levice
 stiga ma v tomto smere dobre kosacky, mozno by nebolo zle sa obratit na ludi co do toho vidia viac emoticon
7. júl o 17:46  •  zariaďuje dom  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivanhrozny112 (49 r.)
Registroval sa 29. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 97 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Už bývam v dome
    piestany, okres Piešťany
fotoportrét
fotoportrét
ivanhrozny112 (49 r.)
Registroval sa 29. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 97 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Piešťany.
  • Už bývam v dome
    piestany, okres Piešťany
 ahoj.
mozes ju kludne pouzivat do sklonu terenu do 10stupnov stupania.
kosit travu mozes cca 25 cm-ovu.ak sa ti tato znacka nepaci skus guglit v inych firmach.
Stiga Combi 1066 HQ...........SUPA..........ALPINA BT 84 HCB
dufam ze som ti trochu pomohol vo vybere.ahoj
7. júl o 16:37  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
selyma
Registrovala sa 19. mája 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 20 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
selyma
Registrovala sa 19. mája 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 20 priateľov. Okres Prešov.
 My mame od dcslovakia.sk. Mulčovač. Spokojnosť veľká. Na eshope majú dobry vyber.
6. aug o 23:11  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
6. aug o 23:20 • atak77
fotoportrét
fotoportrét
mimms
3
Registroval sa 2. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 243 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mimms
3
Registroval sa 2. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 242 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
 rozhodujuce je vediet aj rozlohu aku xces kosit..
ale si to tu zadal ako otazku, takze diskusia z toho nebude... emoticon)
pokial je to uz okolo 2000 m2 a vyssie.. a este k tomu aj clenity teren, tak rozmyslaj o 2 valcovej kosacke. je to obrovsky rozdiel v koseni. poradi si bez problemov aj s vyssiou travou.
skus si vybrerat firmu ktora posobi v EU, resp. ma tu vyrobu. tak nebudes mat problem aj so servisom a nahr. suciastkami.. ked xces ist touto cestou tak prestuduj si firmu MTD, ktora ma aj 2 valcovy model s cenou okolo 2000...
7. aug o 13:46  •  Páči sa mi to