Máte skúsenosti s firmou Konstal garáže?

Zdravím, má niekto skúsenosť s firmou Konstal-garaze sk ?
Odpovedať
prípadne s firmou Plechove konštrukcie?
Odpovedať
Nikto si neobjednal z týchto firiem plechové garáže? 😞
Odpovedať
@jobobe Ja som vlani objednavala garaz od Konstal, mam ju nafotenu v albume. Vsetko prebehlo OK, za mna spokojnost.
Odpovedať
@zuzimia dakujem🙂
Odpovedať
@zuzimia ukotvenie a podklad ste si robili sami? Kolko trvalo doručenie?
Odpovedať
@jobobe Podklad sme si robili sami, ukotvili mi to priamo pri montazi, toto bolo volitelne. Uz sa presne nepamatam, kolko to trvalo cele, ale oni funguju stylom, ze ked sa im nazbiera za kamion objednavok, tak vsetko nalozia a rozvazaju a montuju. Mali nalozenych kopec garazi a povedali mi vtedy, ze to rozvezu za dva dni.
Odpovedať
Su to Poliaci. Vozia to z Polska. Material je trosku tensi, ale drzi v pohode Dodanie malo byt do 2 tyzdnov, nakoniec to bol skoro mesiac. Ako podklad sme pouzili betonove kocky 50x50 (chodnikove). Zmontovali to asi za 30 min. Az na to predlzovanie dodania OK.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez planujeme od nich plechovy domcek 3x5 so sedlovou strechou, vo farbe antracit. Co sa tyka konstukcie, ponukaju L profil (pozink) alebo 30x30 ocel.. Tak netusim ci sa oplati priplatit si za ocelovu, alebo staci ten L profil. Vy co mate, aky profil? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Oznacim k prispevku vyssie @zanetavan @zuzimia
Odpovedať
@nikuska315 Ja som si vybrala pozinkovane uzavrete 30x30 profily.
Odpovedať
@nikuska315 Mame profil L a drzi to v pohode
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravim,chcem sa opytat kolko ste cakali na plechovu garaz od firmi konstal? Ja mam objednanu a cakam uz 9 tyzdnov a zatial nic,ked volam obchodnej zastupkyni nevie mi nic povedat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
😠 😠 Este nikdy som sa nestretol s horsim pristupom ku zakaznikovi.cista katastrofa.3mesiace ma cez telefon natahuje nejaky pan Henryk ktory si asi mysli ze som jeb.... Kazdy druhy tyzden sa vyhovara ze prisiel z dovolenky a robi sa ze nevie s kym vola..a to som tam volal X-KRAT.potom.mi uz konecne povie kedy mi pride ta garaz a ked mu zavolam v ten den tak on absolutne o nicom nevie a povie mi ze o 2tyzdne.a takto dokola.Nerozumiem co tam vlastne robi...asi len natahuje cas.hlavne ze dodanie je 2-4 tyzdne od objednavky. NIC SI NEOBJEDNAVAJTE LEBO STRATITE LEN CAS A NERVY. Idem napisat aj "dakovny" list do Polska
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Zdravím, firmu Konstal absolútne neodporúčam. Nielenže komunikácia s nimi je na bode mrazu, ale stále sa vyhovárajú že nevedia kedy garáž dovezú, vôbec nedodržiavajú žiadne stanovené termíny. Povedia, že garáž dovezú do 2 týždňov a my sme na ňu čakali vyše 8 týždňov. Máme od nich dve garáže. Na jednej garáži nám tento rok vo februári pod náporom snehu spadla strecha priamo na auto, ktoré bolo v tom čase odparkované vnútri. Takže sa poškodila garáž a ešte aj auto. Čo sa týka reklamácie, tak na ňu čakáme od februára a stále žiadna odozva. Keď sa konečne niekomu dovoláme, tak vždy to dvihne niekto iný, ktorý o žiadnej reklamácií nič nevie. Pán Henryk sa stále nevie dovolať šéfovi, stále sa vyhovára na neho, že mu vo firme nik nezdvíha telefón. Neviem či majú firmu na Severnom póle, alebo kde je problém. Určite túto firmu neodporúčam !!! 😠 😠 😠
Odpovedať
@11ondro11 prosím z akých profilov bola robená garáž? eL alebo uzavretý "jokel" ? kde to pustilo, čo bolo v tomto prípade najslabšie ohnivko? už sa poučili a dávajú podpísať papier že "prebytočný sneh majiteľ odstráni" neviem koľko je to prebytočný...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
kupoval som od konstal koterec pre psa pred 5 rokmi, absolutna katastrofa, doručenie trvalo dlhšie ale to sa dá chápať, sú to veci na mieru a sú veľké, ...v lete 2023 som objednával z https://steelzone.eu a sú to tiež poliaci, ale majú aj slovenskú podporu zákazníkov, všetko super, a kvalita TIP TOP, nádherný a moderný, stojí to za tie peniaze, odporúčam....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?