Má niekto zvyšnú hlinu zo stavby?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcela by som vas poprosit ak niekto nepotrebujete hlinu zo stavby, alebo nahodou viete o niekom kto daruje hlinu dajte mi vediet...Dakujem
Odpovedať
1
19
20
DARUJEM zeminu na vyrovnanie pozemku, zásyp a zabezpečím aj dovoz do 25km. Stupava Spolu cca 100 nákladných áut. ďakujem
Odpovedať
@katikarcoolka mate spravu
Odpovedať
Darujem hlinu zeminu il za odvoz - Visnove pri Ziline Darujem ilovitu hlinu na zasyp bez stavebneho odpadu a bez kamenov. Je to z vykopu pod domom. Vhodna na vyrovnanie pozemku atd. Je toho odhadom 18 tatier a bude toho aj viac ked zarovname pozemok za domom. Nie je to ornica. Ornicu budem potrebovat. Odvoz a nakladku si treba zabezpecit. Mozte si zobrat kolko potrebujete. netreba vsetko naraz.
Odpovedať
Darujem hlinu za odvoz. Vlčkovce pri Trnave
Odpovedať
Ponukam ilovitu hlinu za odvoz, bez kamenov. Lokalita, Mojšová Lúčka pri Žiline.
Odpovedať
Darujeme zeminu za odvoz. Pomozeme aj nalozit. Bratislava PRIEVOZ - RUŽINOV. Tel 0905 998 334
Odpovedať
Zdravím Vás,darujem hlinu za odvoz.Žilina.Viem zabezpečiť odvoz cena je 1,50 za 1 km.
Odpovedať
Ponúkam hlinu z výkopu za odvoz. Puchov.
Odpovedať
Profilova fotka
Darujeme zeminu vhodnú na zarovnanie pozemku, ílová aj ornica. Množstvo cca 500 m3. Nakládku zabezpečíme na naše náklady. Miesto: Trakovice, okres HC tel. č. 0902 075 665
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobry deň.Mal by som zaujem o hlinu,som z partyzanskeho.Poprosil by som kontakt.Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubinka246 Mam zaujem.
Odpovedať
Darujem hlinu za odvoz. Kosice Lorincik.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Budeme potrebovať hlinu aj ornicu na zarovnanie pozemku-cca v lete aj s naloženim a dovozom,Zilina.
Odpovedať
@martin_fajnor dobry den, hlina je este aktualna? Viete zabezpecit aj dovoz do Piestan? Mala by som zaujem o 150kubikov hliny. Kolko € by to bolo? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanapn Zdravím, áno je aktuálne, rátajte 1,3 eur/km, platili by ste iba cestu k Vám, naspäť platíme my, zabezpečím aj naloženie u nás. Hlina je v Bučanoch.
Odpovedať
Mam asi 30+ kubikov cistej zeme v Podunajskych Biskupiciach, keby to mam kam dat ani sa jej nezbavujem. UNC si to musi povozit tak 50m k tatrovke, nie velkym bagrom. V nadchadzajucich mesiacoch sa planuje kopat ryha na kanal a plyn, takze bud sa to vyvezie cim skor alebo potom bude dostupna neskor, pretoze sa nebude dat prejst.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, ponukam hlinu zadarmo za odvoz Bratislava-Vrakuňa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Zdravím, mám asi 50 m3 výkopovej zeminy. Sú v nej aj kamene, takže vhodná na navážku alebo vyrovnanie terénu. Uložená je v obci Častá (okr. Pezinok). Ak treba, vyriesime aj odvoz.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Darujem za odvoz výkopovú zeminu, na dorovnanie terénu, nie je to stavebný odpad. Chorvátsky Grob, Monárska Alej 2, cca 80m3. Nákladku zabezpečím.
Odpovedať
Ponukam cca 20m3 hlinu, okres Senec
Odpovedať
Profilova fotka
Darujem kotovicu hlinu,kameň za odvoz ak by bol záujem ... Myjava okolie
Odpovedať
Profilova fotka
@stanislav_havir ahoj prosim ta vedel by si mi poslat fotku tych sutrov? Lebo zeovna zhaname sutriky 😇😇😇
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ponúkam hlinu. Lokalita Bardejov, odvoz možný v máji.
Odpovedať
1
19
20
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?