LD-SERVIS, ld-servis, Stolárstvo Duchovič skusenosti POZOR !

Dobry den, Mate niekto skusenost s firmou LD-Servis z Partizanskeho, Male Uherce, ktora vyraba zahradne domceky? Po zaplateni zalohy sme cakali niekolko tyzdnov. Pocas celej doby komunikacia s firmou bola otrasna. Zakaznika neinformovali, kedy bude montaz. Museli sme ich my vzdy nahanat. Nedvihali telefony, len sem-tam. Neodpovedali na sms a ked konecne odpisali, nevedeli povedat termin realizacie montaze domceku. Momentalne nemame ani domcek ani vratenu zalohu. Mate niekto podobnu skusenost? V minulosti r 2018 mal firmu pod nazvom Rimold. Ludia nespokojni, nekvalitne domceky, drevo plesnive, domcek nedorobili, alebo vo velmi zlej kvalite, pripadne sa uz na montaz ani neozvali. http://www.modrastrecha.sk/forum/zahr... Mate niekto aktualnu podobnu skusenost ?
Odpovedať
Profilova fotka
@lanevsky Taku istu skusenost s nim mam aj ja. Komunikuje iba cez messinger. Raz napisal ze vyroba potrva este tyzden. Potom zasa ze montaz mozno v stredu. Takze neviem ci sa domceka vobec dockam.
Odpovedať
@michal_macuch Mozete mi dat na Vas kontakt prosim?
Odpovedať
Dobrý deň, mam podobnú skúsenosť, tak sa chcem informovať či vám bol už domček dodaný resp. vrátená záloha. Ďakujem
Odpovedať
@strecha9 Nemame ani domcek ani vratenu zalohu. Poslete mi prosim do spravy na Vas kontakt?
Odpovedať
@strecha9 Dobry deň aj nám meškali ale máme hotový už a sme spokojný z domčekom 🙂 🙂
Odpovedať
@michal_macuch zdravím malý meškanie ale prišli a sme velmi spokojny oplatilo sa z pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@bencik123 Dobry den. Velmi pekne dakujem za pozitivnu informaciu. Mozem Vas poprosit o foto domceka?
Odpovedať
@michal_macuch ešte natret a tá firma nám robila aj iné výrobky spokojný na 1
Odpovedať
@bencik123 😂😂😂 zaregistrovaný pred 9 h a len to tak chváli, bože aspoň maj gule a vráť ludom ich peniaze. Takí ako ty majú šťastie ze nenarazili na takých ako som ja....
Odpovedať
Profilova fotka
@bencik123 domcek vyzera dobre, ako dlho vam meskal?
Odpovedať
@maros_get Nam meska uz 2 mesiace. Nemame ani domcek ani vratenu zalohu Pan majitel sa ani neospravedlnil, ani neprejavil dobru volu dat vec nejakym sposobom doporiadku.
Odpovedať
@lanevsky @michal_macuch @strecha9 Dobry den, chcem sa opytat ako to dopadlo. Dockali ste sa domcekov? Nam meskali skoro 3 mesiace ale nakoniec dodali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rado_km My stale nic. Ani dom ani vratena zaloha.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
@lanevsky Dobrý deň. chcem sa opýtať či dostali ste nakoniec ten domček alebo zálohu? @michal_macuch @strecha9
Odpovedať
@pomiuk81 @pomiuk81 Dobry den, ano domcek som nakoniec dostal
Odpovedať
@strecha9 a ako ste spokojny s kvalitou? Ja som si nakoniec dal vyrobit inde za porovnatelnu cenu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?